01
Kasım

Modanın Peşini Çalışırken de Bırakmayın!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Modanın Peşini Çalışırken de Bırakmayın!

Çalışan kadınlar sadece sosyalleşirken değil, günün her anı şık olmak için yoğun çabalar gösteriyor. Eğer siz de yoğun iş temposunda başarının peşini bırakmayan inatçı bir iş kadınıysanız, modayı yakından takip etmeli ve sezonun getirdikleri ile gardırobunuzu başı boş bırakmamalısınız.

2016 Sonbahar - Kış sezonu şirketler içinde hep yoğun geçer ve sık sık yeni anlaşmalar yapılarak portföyler genişler. Eski müşterilerle kurulmuş başları güçlendirmek ve yeni müşterilerle daha sıkı bağlar kurmak için sonbahar tam bir başlangıç kapısıdır. Bir öğretmen olsanız bile bu durum değişmez. Yeni eğitim ve öğretim yılı bu sezonda başlar ve yaza kadar devam eder.

Sezonun vazgeçilmezi elbette ki deri ve kaşmir.

Yumuşak dokunuşu ile kış aylarının vazgeçilmezi olan kaşmir, özellikle üst grup giysilerin ilk tercihi oluyor her zaman. Pötikareden çizgiliye ya da düz renklileri bile her sezon herkes tarafından kullanılıyor.

Deride sezon trendleri pastel tonlar ve elbette ki siyah. Kullanacağınız aksesuarlara göre tercihiniz değişebilir ancak kış aylarında deri tercihi asla değişmeyecektir. Pantolondan bluza ceketten paltoya kadar her anlamda üzerimizde olabilen deri, ayakkabı ve çantanın vazgeçilmezi gibidir. Size kalan sadece rengine karar vermek olmalı.

Unutmayın, Çalışıyorum diye sıkıcı ve köhne görünmenize gerek yok. 2016 Sonbahar – Kış sezonunda iş hayatınızı da renklendirecek örnekler bulabileceksiniz.

İşinizden erken çıktığınızda sosyalleşmenizin de tadını çıkarabileceğiniz yeni sezon çalışan kadın kıyafetleri sizi başarıya da götürecek, en azından yolunuzu açacaktır. 


Etiketler: Gratis, 2016 Sonbahar – Kış , İş kadını,İLGİLİ ÜRÜNLER
SLEEK Sleek Barekissed Aydınlatıcı Monaco
SLEEK Sleek Barekissed Aydınlatıcı Monaco
SLEEK Sleek CC Cream Light
SLEEK Sleek CC Cream Light
SLEEK Sleek Control Shine & Prime
SLEEK Sleek Control Shine & Prime
SLEEK Sleek Eau La La Göz Kalemi Nutcracker
SLEEK Sleek Eau La La Göz Kalemi Nutcracker


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE