30
Ağustos

Mat Ruj ile Barışın!

Posted by Gratis Admin | 1 Yorum
Mat Ruj ile Barışın!

2016 makyaj trendlerinin başında mat dudaklar geliyor. Uygulama sonrasındaki duruşu oldukça etkili olduğu için tüm makyaj severler tarafından ilgi ile karşılandı ve makyaj çantalarındaki yerini almayı başardı.

Her ruj her tende doğru etki yaratmadığı gibi her mat ruj da her ten renginde istenen etkiyi yaratmayabilir. Eğer satın aldığınız mat rujlar beklediğiniz gibi durmuyorsa sebebi ten rengine uymaması olabilir.

Ten renginize uygun mat ruj seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı nüanslar var ve bu yazımızda bu nüansları görüp bir dahaki alış verişinizde doğru tonda bir mat ruj ile eve dönmeyi başarabilirsiniz.

Beyaz tenliler bordo mat rujları çantalarından eksik etmeli. Beyaz bir ten üzerinde daha canlı ve enerjik bir etki yaratan bordo dudaklar gereken dengeyi kolaylıkla yaratacaktır.

Buğday tenliler fuşya tonlarını mutlaka denemeli. Mat fuşya tonlu rujlar, buğday rengindeki tenlerde çok güzel duracaktır. Buğday tenlilere yakışan diğer bir renk ise nude tonlarıdır. Doğal dudak rengine yakın tonlar buğday tenlilerin günlük hayatındaki kurtarıcıları denilebilir.

Esmer tenliler mat ruj alışverişinde ilk kırmızı denemelidir. Kırmızı ruj, esmer tenlilerin ciltlerine tam olarak oturur ve makyajınız gereken tüm dikkatleri üzerinizde toplar.

Bronz tenliler için önerilebilecek en güzel mat ruj rengi mor ve tonlarıdır. Mor rujlar, 2016 yılının en büyük trendlerinden biri oldu. Eğer bronz bir tene sahip değilseniz ve bu yılın en popüler rengi olan mor ruj kullanmak istiyorsanız güneşe tahammül etmek yerine bir Bronzer’dan yardım alabilirsiniz. 


Etiketler: Gratis, Mat ruj, Matte, Beyaz ten, Buğday ten, Esmer ten, Bronz ten,İLGİLİ ÜRÜNLER
SLEEK Matte Me Ruj Birthday Suit
SLEEK Matte Me Ruj Birthday Suit
SLEEK Matte Me Ruj Fandango Purple
SLEEK Matte Me Ruj Fandango Purple
SLEEK Matte Me Ruj Party Pink
SLEEK Matte Me Ruj Party Pink
SLEEK Matte Me Ruj Rioja Red
SLEEK Matte Me Ruj Rioja Red


YORUMLAR

02.09.2016
Sleek mat rujlarını öneririm arkadaşlar özellikle nude rengi harikaa 😊👏

YORUM EKLE