24
Temmuz

Maskülen Etki!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Maskülen Etki!

Geriye doğru sıkıca taranmış ve yapıştırılmış ve yüzü apaçık ortada bırakan saçlar her zaman kendinden emin ve iddaalı bir duruştur. Peki makyajınız da kendinden emin mi?

Saçlar geriye itildiğinde yüz daha çok ortaya çıkar. Bu yüzden hatlarınızı en güzel şekilde ortaya çıkaracak, vurgulayacak bir makyaj yapmanız gerekiyor. Koyu renkleri ve gölgeleri mutlaka kullanmalısınız.

Kırmızı, mürdüm, fuşya, koyu pembe, bordo gibi koyu renk rujlar bu saça modeline çok yakışan renklerdir. Ne kadar koyu o kadar iyi denilebilir. Eğer yüzünüzde karmakarışık bir iddaa olmasına istemiyorsanız makyajınızın kalan kısımlarında sadelik mutlaka ön planda olmalıdır.

Koyu ve puslu renklerdeki farlar ile yapılacak dumanlı göz makyajları, bu saç stiline cesur bir görünüm yan katar. Ayrıca özel gecelerde ışıltılı morlar, mürdümler, füme renkleri ile iddianızı konuşturabilirsiniz. Makyajınızı mutlaka kirpiklerinize yoğun hacim katarak bitirmelisiniz. Göz makyajında koyu tonlar tercih edildiyse geriye kalan kısımlar olabildiğince sade tutulmalıdır.

Aslında konu oldukça basit. Geriye taranmış bir saç modeliniz varsa ve o gece maskülen bir tavır sergilemek istiyorsanız, yüz makyajınızda tek bir yere vurgu yapmalısınız. Bu şekilde control hep sizde olacaktır. Ancak iddaadan hoşlanıyorsanız her ikisini de birden yapıp bulunduğumuz ortamdaki tüm kadınların en önüne bir anda geçebilirsiniz. Saç renginiz koyu bir ton ise oldukça baştan çıkarıcı bir ifadeniz olacağı kesin.

Kontür tekniği yüzünüzü bir heykel gibi kusursuz hatlı ve belirgin kemikli gösterir ve kadınlar güzel yüz hatlarını bu şeklilde göstermeyi çok severler. Mükemmel kontür yapmanızı sağlayacak ürünleri makyaj .antanızdan eksik etmemeye başladığınızda makyaj alışkalıklarınıda değişiklikler olacak ve siz de bu değişimi ayak uydurabileceksiniz. 


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Maskülen, Geriye taranmış saçlar,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH Velvet Touch Ruj
GOSH Velvet Touch Ruj
SLEEK Matte Me Ruj Brink Pink
SLEEK Matte Me Ruj Brink Pink
WET`N WILD Megarocks Glitter Oje
WET`N WILD Megarocks Glitter Oje
WET`N WILD Wild Shine Oje
WET`N WILD Wild Shine Oje


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE