17
Nisan

Maskara Kullanmanın Önemli Detayları!

Posted by Gratis Admin | 1 Yorum
Maskara Kullanmanın Önemli Detayları!

Maskaralar, her kadının kahramanı, her makyaj çantasının olmazsa olmazıdır. Ancak her gün kirpiklerimize sürdüğümüz bu maskaraların satın alırken de dikkat edilmesi gerekilen püf noktaları vardır.

Öncelikle tek maskarayla asla yetinmemelisiniz. Makyaj çantanıza her zaman bir tane ince, bir tane de kalın fırçalı maskara mutlaka olmalı. Bunun sebebi stok yapmanız değil, kullanırken de ikisini beraber kullanmanızdır. Çünkü önce ince fırçalı maskarayı kirpik diplerinize iyice uygulamanız, ardından kalın fırçalı maskarayla kirpiklerinize hacim vermenizdir. Maskarayı bu şekilde uyguladığınızda kirpikleriniz çok daha dolgun görünecektir.

Ayrıca, yoğun kirpikler için sadece tek bir maskara kullanmanız yeterli değildir. Maskara uygulamadan önce kirpiklerinize mutlaka primer maskara uygulamalı ya da renkli primer etkili maskara da deneyebilirsiniz.

Her gün kullandığımız ve saatlerce kirpiklerimizde kalan maskaralar bir süre sonra zararlı olabilir. Bu nedenle maskaraların kirpiklerimize verdiği zararı azaltmak için kolajen ya da biotin etkili maskaralar tercih etmelisiniz.

Aldığımız makyaj ve kozmetik ürünlerini aylarca hatta yıllarca kullanıyoruz. Ancak son kullanma tarihine bakmadan cildimize uyguladığımız bu ürünler zararlı sonuçlar yaratabilir. Bu nedenle her makyaj ve bakım ürünü gibi maskaralarınızı da düzenli olarak yenilemelisiniz. Maskaralarınızı her üç ayda bir yenilemenizde fayda var.


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Maskara, Rimel,İLGİLİ ÜRÜNLER
BETTY BOOP Volume Maskara
BETTY BOOP Volume Maskara
GOSH No Limit Lash Maskara
GOSH No Limit Lash Maskara
GOSH Show Me Volume Maskara - Carbon Black
GOSH Show Me Volume Maskara - Carbon Black
GOSH Xtreme Maskara
GOSH Xtreme Maskara


YORUMLAR

27.04.2016

YORUM EKLE