21
Ağustos

Maskara ile Sihri Birleştirin!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Maskara ile Sihri Birleştirin!

Maskara kullanmak bir çok kadın için zorlayıcı olabiliyor. Aslına baktığınızda uygulama aşamasında yaşadığınız zorlukları pratik hale getirebilirsiniz. Bunun için normalden daha sık maskara kullanmak oldukça iyi bir yöntemdir. Daha fazla pratik daha fazla profesyonelliği beraberinde getirir. Ayrıca bazı illüzyonlar yaratarak işinizi daha da kolaylaştırmak ve göz göze geleceğiniz kişileri etkilemek de elinizde.

Uzunluk Katmak İçin: Maskarayı ilk olarak kirpiklerinizin uç kısımlarına daha sonra dipten uçlara doğru maskarayı uygulayabilirsiniz.

Bulaşmaları Önlemek İçin: Sürdükten sonra ellerinizle rüzgar yaparak kirpiklerinizdeki maskaranın hızlıca kurumasını sağlayabilirsiniz. Göz altlarına bulaşmasını önlemek için de bir kaşığı göz altınızda tutup maskaranızı öyle uygulayabilirsiniz.

Yapışan Kirpiklerinizi Ayırmak İçin: Uyguladığınız maskara bazen kirpiklerinizin birbirine yapışmasına neden olabilir. Eğer böyle bir durumla karşı karşıya kalırsanız kullanmadığınız bir maskara fırçasını makyaj temizleme suyuna batırıp, yapışmış kirpiklerinize sürmeniz yeterli olacaktır.

Bulaşmış Maskara Lekelerini Silmek İçin: Maskara lekelerini silmek için parmaklarınızı kullanmak cildinize zarar verebilir. Bunun yerine bir kulak çubuğuna nemlendirici sürüp, bulaşanları maskarayı temizleyebilirsiniz.

Maskaranın Kurumasını Önlemek İçin: Kurumayı önlemek için fırçayı maskaranın içinde ileri geri ittirmek yerine fırçayı sadece bir defa sürüp ve çekmelisiniz. Çünkü fırçaya yapışan hava kabarcıkları, makyaj malzemelerinin kurumasına neden olabilir.

Kirpiklerinizi Maskaraya Hazırlamak İçin: Maskara sürmeden önce kullanmadığınız temiz bir fırçaya vazeline sürüp kirpiklerinize uygulayabilirsiniz. Vazelin kirpiklerinizin daha yoğun, parlak ve kalın gözükmesini sağlayacaktır.

Kirpiklerinizin Her Noktasına Ulaşmak İçin: Bunun için seyahat boyu maskaralardan kullanabilirsiniz. Çünkü seyahat boyu maskaraların fırçası daha küçüktür ve kirpiklerinizin ulaşılması zor yerlerine ulaşmanızı sağlayabilir.


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Rimel, Maskara, Bulaşmaları Önlemek İçin, Kirpiklerinizi Ayırmak İçin, Maskara Lekelerini Silmek İçin, Maskaranın Kurumasını Önlemek İçin, Maskaraya Hazırlamak İçin, Her Noktasına Ulaşmak İçin,İLGİLİ ÜRÜNLER
WET`N WILD Max Volume Plus Maskara
WET`N WILD Max Volume Plus Maskara
WET`N WILD Mega Impact Maskara Ultra Siyah
WET`N WILD Mega Impact Maskara Ultra Siyah
WET`N WILD Mega Protein Maskara Ultra Siyah
WET`N WILD Mega Protein Maskara Ultra Siyah
WET`N WILD Mega Volume Maskara Ultra Siyah
WET`N WILD Mega Volume Maskara Ultra Siyah


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE