16
Aralık

Maniküre Yeni Bir Bakış!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Maniküre Yeni Bir Bakış!

Fransız Manikürü bu kış için tüm kalıplarından çıktı. Artık daha esnek ve rahat. Tırnaklarınız bu sezon kalıplaşmış o iki tonun dışında renklenecek.

2016 Sonbahar – Kış sezonu için çerçeveyi genişleten Fransız manikür trendi kalıplarının dışına çıktı her renk ile tüm tırnağınıza yayıldı. Yeni trend iki renkli manikürler.

Podyumlarda sıkça gördüğümüz bu tırnaklar size görünenin aksine bir kolaylık da sunuyor. Çünkü kıyafetinize uyması konusunda riskli bulduğunuz renkleri bir arada deneyerek daha çok uyum yaratabilmenizi de sağlıyor.

Örnekler oldukça çok olsa da sizler için en güzellerini seçtik. Koyu şeritlerin bakır tonlarının üzerinde gezindiği ya da sıcak renkler ile soğuk renklerin kusursuz uyumları gibi. Üstelik bunun için tatilde ya da sosyalleşiyor olmanıza da gerek yok. Ofiste, okulda, hatta toplantılarda bile rahatlıkla tercih edebileceğiniz renk kombinasyonları bulunuyor.

Tırnak kenarlarınızı altın rengi ile kontürlediğinizde, gözleriniz için de sıcak tonları tercih edebilirsiniz ya da tırnaklarınızdaki siyah kontürü rimellerinizle de tamalayabilirsiniz. Bu kış yaratıcılığınız sizi de şaşırtacak.


Etiketler: Gratis, Manikür, Nail Art, 2016 Sonbahar – Kış,İLGİLİ ÜRÜNLER
BENRİ Asetonsuz Oje Çıkarıcı Mendil 10 Adet
BENRİ Asetonsuz Oje Çıkarıcı Mendil 10 Adet
WET`N WILD Megarocks Glitter Oje
WET`N WILD Megarocks Glitter Oje
WET`N WILD Shine Oje
WET`N WILD Shine Oje
WET`N WILD Wild Shine Oje
WET`N WILD Wild Shine Oje


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE