14
Mart

Makyaj Tazelermiş Gibi Kontür Uygulayabilirsiniz!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Makyaj Tazelermiş Gibi Kontür Uygulayabilirsiniz!

Yüz makyajınızı kontür uygulayarak tamamlamak son dönemlerde oldukça talep gören bir yöntem. Çünkü bu şekilde bir makyaj yaptığınızda koyu renkler saklamak istediğiniz kısımları gizlerken, açık renkler öne çıkarmak istediğiniz yerleri vurgulayarak yüzünüzde ciddi bir illüzyon yaratır.

Yeni nesil kontür makyajı için ikili kontür paletlerinden kullanabileceğiniz gibi cilt tonunuza uygun koyu ve açık tonda renkler seçerek de başarılı bir makyaj yapabilirsiniz.

Profesyonel bir görüntü vermek istiyorsanız koyu renk ile gölge yani kontür yaparken, koyu rengin bittiği yerlere açık rengi uygulayarak gereken vurguyu yapabilirsiniz üstelik ister direkt cildinize isterseniz fondöteninizin veya BB kreminizin üzerine de çalışabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken asıl önemli kısım ürünü alırken gerçekleşir. Seçiminizi, koyu rengin, cildinizden 1-2 ton koyu olmasına dikkat ederek yapabilirsiniz.  

Açık rengi elmacık kemiklerine ve aydınlık vermesi istenen yüzünüzün diğer yerlerine uygulayıp, koyu rengi ise yüze derinlik kazandırmak için elmacık kemiklerinin altına fazla bastırmadan uygulamanız yeterli olacaktır. Bu hareketle, elmacık kemiklerinizi belirginleştirmiş olursunuz. Bunu yaparken açık rengi burun ve elmacık kemiklerinizin üzerine de uyguladığınızda yüzünüzdeki kontürü vurgulamış olursunuz.

Son derece basit ve trend özelliği uzunca bir süre bitmeyecek yeni nesil kontür makyajınız şimdi hazır. Hem de profesyonel dokunuşlarla...


Etiketler: Gratis, Kontür Makyajı,İLGİLİ ÜRÜNLER
EKLIPS Natural Fondoten Fırçası
EKLIPS Natural Fondoten Fırçası
GOSH BB Krem Warm Beige 03
GOSH BB Krem Warm Beige 03
SLEEK CC Cream Fair
SLEEK CC Cream Fair
WET`N WILD Coverall Krem Fondöten Medium
WET`N WILD Coverall Krem Fondöten Medium


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE