04
Nisan

Kusurlar Bazen Kusursuz Görünmek İçindir...

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Kusurlar Bazen Kusursuz Görünmek İçindir...

Ruj makyaj malzemeleri içinde her zaman en çok kullanılan makyaj ürünü olmuştur. Çünkü uygulanan ruj, bir süre sonra gerek hava şartları, gerekse de dudaklar tarafından emilerek yavaş yavaş yok olur. Makyaj yapan bir kadının yılda yaklaşık 3 kg ruj yediği istatistiğini düşündüğümüzde bu zaten kaçınılmaz olur.

Rujunuzu bulaştırmaktan ve sürekli olarak tekrar uygulamaktan yorulmuş olabilirsiniz. Bu çok normal. Kim istemez ki her zaman mükemmel görünen dudakları?

Kusurlu görünen dudakların da estetik olarak güzel görünebileceğini ispatlı bu yeni trend. Bu bahar sezonu size doğal görünümün anahtarını da sunuyor. Hafif silinmiş ya da ikinci kat olduğu belirgin ruj alternatifleri yardımınıza koşacak gibi görünüyor.

2017 ilkbahar – Yaz sezonun da bazı moda gösterilerinde görmüş olduğumuz dudaklar hayret verici derecede güzel görünüyor. Kırmızı ve bordonun hemen her tonunun size eşlik edeceği bu masalda siz de yerinizi almalısınız.

Natüralizm kazanmaya devam ediyor. Dağılmış, yıpranmış ve kenarlardan taşmış rujlar artık çok daha doğal ve çok daha ilgi çekici. Elbette ki durmak istediğiniz yerde durmayı başarabilirseniz.


Etiketler: Gratis, 2017 ilkbahar – Yaz, Ruj, Kusursuz Dudaklar,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH Lip Lacquer Dangerous Lips 08
GOSH Lip Lacquer Dangerous Lips 08
GOSH Lip Lacquer Sweet Lips 03
GOSH Lip Lacquer Sweet Lips 03
SLEEK Lip Vip Ruj Scandalous
SLEEK Lip Vip Ruj Scandalous
SLEEK Lip Vip Ruj Superstar
SLEEK Lip Vip Ruj Superstar


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE