27
Haziran

Kontür Makyajı Nasıl Yapılır?

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Kontür Makyajı Nasıl Yapılır?

Kontür yapmak makyajın olmazsa olmazlarından biri oldu diyebiliriz. Yüzünüzü daha ince göstermek için kullanılan teknik. Suratınızı gölgelendirerek daha ince görünmesini sağlıyorsunuz. Ama kontür uygulamasında dikkat etmeniz gereken şeyler vardır, yoksa tahmin ettiğiniz gibi bir görüntüye sahip olmak yerine yüzünüzde çamur izine sahip olabilirsiniz. 

Öncelikle kontür fırçası seçerken dikkat etmeniz gereken iki önemli nokta vardır. Birincisi seçtiğiniz fırçanın açılı ve sık kıllı olması gerekir. Bu uygulamada ürünün iyi karışması için ve doğru yere uygulayabilmek için fırçanın yapısı çok önemlidir. Fırçanın küt kısmını elmacık kemiklerinin altına getirip, fırçanın değdiği o bölgeye ürünü dağıtın. Bu sayede en doğal kontür uygulamasını gerçekleştirmiş olursunuz.

Yüz hatlarınızı daha genç ve ince göstermek için kullanabileceğiniz bire bir uygulama. Nasıl ve hangi fırçayla uyguladığının ise en önemli faktörlerden biridir. En son olarak da uygulamanın sonunu saç diplerinizde bitirmenizi öneririz. Bu sayede kontürü çok uzatmamış ve doğal görünümü yakalamış olacaksınız.


Etiketler: Gratis, Makyaj, Kontür,İLGİLİ ÜRÜNLER
EKLIPS Eklips
EKLIPS Eklips
EKLIPS Mermaid Allık Fırçası
EKLIPS Mermaid Allık Fırçası
SLEEK Cream Contour Kit Light
SLEEK Cream Contour Kit Light
SLEEK Face Contour Kit Light
SLEEK Face Contour Kit Light


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE