24
Mayıs

Klasikten Sıkılıyorsanız Farklıya Yaklaşın!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Klasikten Sıkılıyorsanız Farklıya Yaklaşın!

Artık her gün kendini daha fazla hissettirmeye başlayan hava sıcaklığı, giysilerimizden ayakkabılarımıza, saç rengimizden makyajımıza kadar, kış boyu kazandığımız tüm alışkanlıklarımızda değişikliğe zorluyor. Aslına baktığımızda bu değişiklik bir taraftan da çok iyi görünüyor. Bu değişimi heyecanı insanı cesaretlendirdiği için yeni tarzlar sokakta kendini çok daha kolay gösteriyor.

Elbette ki bu cesaretlenmeden makyaj malzemelerimiz de nasibini alıyor. Belki de paletinizde bulunan ve  daha önce hiç kullanmadığınız ya da cesaret edip uygulayamadığımız tonları kullanmaya balayacaksınız. Bu cesaretinize ilham katması için göz makyajının sıra dışı tonlarını sizler için derledik.

Göz kalemleri, makyaj çantamızın vazgeçilmezleri arasındadır. Gözlerimizi belirgin ve vurgulu gösteren göz kalemlerinin sadece siyah ve kahverengi olanlarını mı kullanıyorsunuz? Yeşil, mor, mavi veya pembe göz kalemlerini, göz makyajında kullanarak farklı bir stil yaratabilirsiniz. Üst kirpik dibine siyah, alt kirpik dibine ise farklı bir renk uygulayarak gözlerinizi, yüzünüzün odak noktası haline getirebilirsiniz. Bu makyaj stilini ister gece, istersen de gündüz rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Davetlerin vazgeçilmez bir parçası olan dumanlı göz makyajını bir de mor far kullanarak denemenizi tavsiye ediyoruz. Morun farklı tonlarını kullanarak gözlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Özellikle kahverengi gözlere daha çok yakışacak olan bu tarzı, yaz aylarında bol bol kullanabilirsiniz.

Günlük göz makyajında bir değişiklik yapmak istiyorsanız, renkli farlar tam da ihtiyacınızı karşılayacak makyaj malzemeleridir. Göz kapaklarına mavi, pembe, kırmızı gibi farları tek renk olarak uygulayarak bambaşka bir görünüme kavuşabilirsiniz. Dostlarınızın arasında oldukça dikkat çekecek olan bu tarz ile hem doğal hem de fresh bir makyaj stili yakalayabilirsiniz.


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Renkli Far, Renkli goz kalemi,İLGİLİ ÜRÜNLER
THE BALM Balm Jovi Makyaj Kiti
THE BALM Balm Jovi Makyaj Kiti
THE BALM Balm Voyage Makyaj Kiti
THE BALM Balm Voyage Makyaj Kiti
THE BALM Time Balm Primer
THE BALM Time Balm Primer
THE BALM Voyage Pallette 2
THE BALM Voyage Pallette 2


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE