09
Aralık

Kış Soğuklarını Isıtmak İçin Geliyor!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Kış Soğuklarını Isıtmak İçin Geliyor!

Yerine göre zor bir malzeme gibi duruyor olabilir ancak ayakkabı ve çantadan sonra artık kıyafetler için de tercih edilir hale geldi.

Rugan kumaş 2016 Sonbahar – Kış sezonunun parlak bir gözdesi. Bu güne kadar genelde pantolon için tercih edilirken artık mont, palto, trençkot gibi üst gruplar ve etek, t-shirt ve aksesuarlarda da sıkça isteniyor, kullanılıyor.

Özel bir gece ya da dikkatleri üzerinizde tutmak istediğiniz etkinliklerde kolayca tercih edebileceğiniz rugan için kombin oluşturmak da aslında zor değil.

Rugan gibi sert çizgileri olan modeller ile kürk, pelüş, penye gibi daha yumuşak etkilere sahip tüm malzemeler rahatlıkla birarada kullanılabilir. Rugan bir ayakkabının üzerine kaçmir bir palto ya da rugan bir pantolonun üzerine baskılı bir t-shirt ya da yün bir kazak tercih edebilirsiniz.

Eğer gecenin yıldızı olmak istiyorsanız baştan ayağa rugan da tercih edebilirsiniz. Kürk bir mont ise size 2017 kışının soğuk havalarından koruyacaktır.

Herşey bir yana, rugan etekler de doğru kombinlendiğinde harika durabilir. Tercihinize göre bomber ceketle ya da uzun paltolarla beraber kullanabilirsiniz.


Etiketler: Gratis, 2016 Sonbahar – Kış, Rugan,İLGİLİ ÜRÜNLER
SLEEK Allık 3`lü - Lace
SLEEK Allık 3`lü - Lace
SLEEK Barekissed Aydınlatıcı Casablanca
SLEEK Barekissed Aydınlatıcı Casablanca
SLEEK Bronze Block Dark
SLEEK Bronze Block Dark
SLEEK Cream Contour Kit Medium
SLEEK Cream Contour Kit Medium


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE