25
Ocak

Kış aylarının vazgeçilmez aksesuarı!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Kış aylarının vazgeçilmez aksesuarı!

Kış aylarının vazgeçilmez aksesuarı!

Havaların soğuması ile beraber yeni bir aksesuar daha hayatımıza giriyor. Ancak her şapka her yüz için uygun olmadığı gibi her kıyafet için de uygun değildir. Size uygun şapka seçimine biraz daha zaman harcamanız gerekiyor.

Uzun yüz şekline sahipseniz, mutlaka geniş şapka tercih etmelisiniz. Bu şekilde yüz hatlarınızda yumuşama yaratabilirsiniz. Gece ve gündüz kullanıma oldukça uygundur. Günlük, sade bir makyajla görüntünüzü tamamlayabilirsiniz.

Kısa ve çene kısmı geniş olan kadınlar, orta büyüklükte fötr şapkalarla yüz hatlarını vurgulayabilirler. Siyah kaşe bir fötr şapka ile klasik ve şık görünmek mümkün! Kalın kaşlara ihtiyacınız olabilir.

Yuvarlak bir yüz şekliniz varsa, küçük fötr şapkaları tercih edebilirsiniz. Bu tarz şapkaları, kalın paltolarla ve kumaş pantalonlarla rahatlıkla deneyebilirsiniz.  Gözlerinizdeki dumanlı göz mayajı daha çok uygun olacaktır. 

Alnı geniş, çenesi dar olan kadınların tercihi örgü berelerden yana olmalıdır. Her zaman dar yapılı şapkalar kullanmalılardır. Yoğun mascara uyguladığınız kirpikler çok daha belirgin olacaktır.

Oval yüze sahip olan kadınlar, hemen hemen her şapka modelinin yakıştığı kadınlardır. Dilediğinde modayı takip eden, en şık ve güzel şapkaları kullanabilirler. 


Etiketler: Gratis, Şapka, Kış aksesuarları,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE