19
Ağustos

Kim Daha Büyük Görünmek İster ki?

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Kim Daha Büyük Görünmek İster ki?

Zamanı durdurmak mümkün değil. Ancak; yaşımızı olduğundan daha küçük göstermek mümkün. Giydiğimiz kıyafetler, kullandığımız aksesuarlar ile dış görünüşümüzde her zaman genç kalmayı başarabiliriz.

Bu yazımızda olduğunuzdan çok daha büyük görünmenizi sağlayan bazı unsurlardan bahsedeceğiz.

Tüvit tasarımların yaşımızı olduğundan daha büyük gösterdiği gerçeği inkar edilemez. Yaşınızı olduğundan daha büyük göstermek istemiyorsanız tüvit tasarımlar yerine desenli ceketleri tercih edebilirsiniz.

Okuma gözlükleri de ne yazık ki olduğumuzdan daha yaşlı gösteren aksesuarlardan biridir. Kullanmak sorundaysanız renkli ve eğlenceli tasarımlarla yaşınıza uygun hale getirebilirsiniz. 

Hırkalar, sadece yaşınızı olduğundan büyük göstermekle kalmayıp aynı zamanda daha kilolu görünmenize sebep olabilir. Hırka yerine blazer model ceketler kullanabilirsiniz.

Genel olarak baktığımızda sizi yaşlı gösterecek renklerden de uzak durmanız çok önemli. Neon renkler, ten renginizin ön plana çıkmasını engeller. Modern kesimler ve desenlerden yararlanmalısınız.

Abartı Makyaj, yaşınızın olduğundan daha büyük gözükmesine sebep olabilir. Olabildiğince doğal bir görünüm saklayacak bir kusurunuzun olmaması anlamına gelir ve karşı tarafa bunu hissettirir.


Etiketler: Gratis, Büyük gösteren, Tüvit, Okuma gözlüğü, Hırka, Neon renkler, Modern kesim, Abartı Makyaj,İLGİLİ ÜRÜNLER
SLEEK Twist UP Camouflage
SLEEK Twist UP Camouflage
SLEEK Twist Up Dudak Kalemi Chestnut
SLEEK Twist Up Dudak Kalemi Chestnut
SLEEK VIP Ruj Backstage
SLEEK VIP Ruj Backstage
SLEEK VIP Ruj Flaunt
SLEEK VIP Ruj Flaunt


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE