07
Nisan

Kemer Korselerin Altın Çağı Yaklaşıyor!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Kemer Korselerin Altın Çağı Yaklaşıyor!

Korse kemerler yeniden hayatımıza giriyor. 2017 İlkbahar - Yaz sezonu için ünlü moda tasarımcılarının hemen her podyum şovunda göz önüne getirdiği korseler, artık hem daha şık hem bütünüyle dışarıda.

Bel kavisinizi daha da ortaya çıkaracak olan bu yeni trend ile belinizi olduğundan daha da ince gösterme şansına sahip olabilirsiniz. Elbiselerin, gömleklerin hatta tişörtlerin üzerine takabileceğiniz korseler için tasarımcılar hayal güçlerini iyice ortaya çıkarıyor. Deri ya da tekstil malzemelerden, fırfırlı ya da lame kaplama, pullu, dantelli gibi oldukça geniş yelpazede seçim şansınız olduğunu unutmayın.

Tarzınıza en uygun kemer korseler için renk tercih ederken genelde kontrast yaratmaya çalışmak akıllıca olacaktır. Yeşil bir elbise için kırmızı ya da siyah, mavi bir gömlek için yeşil ya da kırmızı bir korse ile hayal ettiğinizden çok daha etkili bir duruş sergileyebilirsiniz.

Dikkat etmeniz gerek tek şey korsenin elbise ya da gömleğinizin desenlerinin arasında kaybolmasını engellemek olmalı. Bunun için de eğer desenli bir gömlek ya da elbise tercih ediyorsanız çok daha düz bir korse ile hem gömleğinize hem de korsenize hareket katabilirsiniz.

Her şeyi tamamladıktan sonra son detay ise çantanızın nasıl olacağı olacaktır. Korsenizle takım olmayan ama elbisenizin stiline de uzak durmayan bir çanta ile güne hazırsınız!


Etiketler: Gratis, Kemer, Korse, 2017 İlkbahar - Yaz,İLGİLİ ÜRÜNLER
SLEEK Eye & Cheek Paleti - A Midsummer`s Dream
SLEEK Eye & Cheek Paleti - A Midsummer`s Dream
THE BALM Time Balm Primer
THE BALM Time Balm Primer
THE BALM Voyage Palette Vol.2
THE BALM Voyage Palette Vol.2
WET N WILD Color Icon Allık Mellow Wine
WET N WILD Color Icon Allık Mellow Wine


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE