02
Ekim

Kaşlarınızı Yeniden Tanımanın Zamanı Geldi!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Kaşlarınızı Yeniden Tanımanın Zamanı Geldi!

Kendinize özgü, sıradan olmayan ve kalıpları yıkan kaşlarınız varsa siz de ikonik bir kaş sahibi olabilirsiniz. Tüm bunlar için ihtiyacınız olan ise doğru bir kaş makyajıdır. Kaşın doğal şekli ne kadar kusursuz olursa olsun, biraz da olsa makyaj yapmak işleri oldukça değiştiriyor. Kaş farları, doğru teknikleri uyguladığınızda yüzünüzün ifadesini belirginleştirip makyajınızı kusursuzlaştırıyor.

Kaş makyajının önemli ipuçlarından ilki ne zaman yapacağınıza karar vermektir. Çünkü önce yaparsanız sonrasında gölgelendirmelerle son detayları verebilirsiniz. Sona bırakırsanız rahat yaparsınız ama çevreye taşan boyaları silmek için zaman ayırmanız gerekir. Tercih size ait. 

Kuru ve temiz kaşları bir kaş fırçasıyla tarayarak makyajınıza başlayabilirsiniz. Bu şekilde öncelikle istediğiniz şekle ulaşmış olursunuz. Kaş farının rengi için kesinlikle saçlarınızı baz almamalısınız. Gerekirse iki farklı renkle bulunan kaş farlarını karıştırarak kendi kaş renginizi bulup, uygulamayı bu renkle yapmakta fayda var.

Tercihen kesik uçlu bir kaş fırçası önerilebilir. Bu fırça tüyleri çıkış yönüne doğru doldurmanızda çok yardımcı olacaktır. Eğer keskin duran kaşlar istiyorsanız kaşın altına ve üst kısmına, kaş sınırlarını belirten birer hat çizmeli ve bu çizgileri kaş içerisine doğru dağıtmalısınız.

Her şeyi tamamladığınızda sabitleyici jel ya da renksiz kaş farıyla kaş makyajınızı sabitlerseniz dayanıklılık süresini uzatmış olursunuz.


Etiketler: Gratis, Makyaj, Kaş,İLGİLİ ÜRÜNLER
EKLİPS Natural Kirpik & Kaş Fırçası
EKLİPS Natural Kirpik & Kaş Fırçası
SLEEK Kaş Farı Medium
SLEEK Kaş Farı Medium
THE BALM Brow Pow Kaş Farı Light Brown
THE BALM Brow Pow Kaş Farı Light Brown
THE BALM Çift Taraflı Eyeliner Kaş Fırçası
THE BALM Çift Taraflı Eyeliner Kaş Fırçası


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE