18
Eylül

Kaşlarınızı Uysallaştırın!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Kaşlarınızı Uysallaştırın!

Eğer önüne geçmekte zorlandığınız sert kaşlarınız varsa ve bu konuda sürekli bir mücadele halindeyseniz bu yazımızdaki önerilerimiz tam size göre. Bu mücadelenizde aklınızda bulunması gereken püf noktaları bir noktada hayatınızı da kolaylaştıracaktır.

Kaşlarınızı sert kıllı diş fırça ile çıkış yönüne doğru taramalısınız. Mesela sağ tarafa doğru çıkıyorsa sağa, sol tarafa doğru çıkıyorsa sola doğru hafifçe taramalısınız. Kabaca bir sayı vermek gerekirse her bir yönde beş kez tarayabilirsiniz.

Sizi rahatsız eden uzun kıllar varsa onları kesebilirsiniz. Bu çok önemli ve özen isteyen bir karar olduğu için keserken çok dikkatli olmanızda fayda olduğunu düşünüyoruz. Bu işlem için yüzünüze uygun olan küçük bir makas kullanabilirsiniz. İşinizi kolaylaştıracaktır.

Kaşlarınızı cımbızla alırken abartmamaya dikkat etmelisiniz. Üstelik bu özeni her kıl için uygulamalısınız.

Kaşlarınızı taradıktan sonra az miktarda jel kaş terbiyecisini deneyebilirsiniz. Bu jel kaş terbiyecisi, rimel tüpü fırçası ile rahatlıkla uygulanabilir. Jeli uyguladıktan sonra da kaşlarınızı dışa doğru tarayabilirsiniz. Bu uygulamanın kaşlarınızdaki etkisi en fazla bir kaç saat sürecektir. Planlamanızı bu süreye göre yapabilirsiniz. 


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Kalın kaş, İnce kaş,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH Beyond Real Length & Volume Maskara
GOSH Beyond Real Length & Volume Maskara
GOSH CC Krem
GOSH CC Krem
GOSH Click`N Conceal Kapatıcı
GOSH Click`N Conceal Kapatıcı
GOSH Double Precision Maskara
GOSH Double Precision Maskara


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE