28
Ağustos

Kaşlarınız Bugün Nasıl Olsun?

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Kaşlarınız Bugün Nasıl Olsun?

Makyaj trendlerini sıkı sıkıya takip etseniz de sıra kaşlarınızla oynamaya geldiğinde herkes çekimser olabilir. İfadenizle başlayıp yaşam şeklinizi bile değiştirmenizi sağlayabilecek bu uygulama doğru karar verilmesi gereken önemli bir detaydır. Sizin için en iyisinin hangisi olduğunu ve bu görünüme nasıl ulaşacağınızı öğrenmek istiyorsanız tüm modeller burada…

İnce Kaş

Eskiden çok sevilen ve büyük toplulukları etkisine alan bu kaş şekli artık çok az ilgi görmeye başladı. Uygulama ise oldukça basit. İnce kaş modelini bir kaş kalemi ya da kaş farı yardımıyla kolayca yapabilirsiniz. 

Kavisli Kaş

Son yıllarda oldukça rağbet gören bu model için biraz boyama yapmalısınız. Kavisli kaş modelini ortaya çıkarmak için, kendi kaşınızın üstünde doldurma işlemi yapmanız gerekir. Tabandan çok üstü doldurarak kavisli bir kaşa sahip olabilirsiniz. Gözlerinizi daha açık ve büyük göstermek istiyorsanız harika bir yöntemdir. 

Düz Kaş

Bu kaş modeli yüzü daha geniş gösterir. Yapmanız gereken kaşınızın orta bölümüne doldurma yaparak her iki ucu ile arasında düz bir denge oluşturmaya çalışmanızdır. Eğer yüzünüzü küçük buluyorsanız mutlaka denemelisiniz. 

Kalın Kaş

Son zamanların en sevilen kaş modellerinden biridir kalın kaş. Dikkat çekici ve kesinlikle doğal bir görünüm sağlar. Uygulaması en kolay olan model denilebilir. Çünkü kendi kaşınızı dilediğiniz kadar kalın hale getirebilirsiniz. Bunun için kalem ya da far yeterlidir. Yüzünüzü geniş buluyorsanız denememekte özgürsünüz. 


Etiketler: Gratis, Makyaj, Kaş,İLGİLİ ÜRÜNLER
SLEEK Brow Stylist Kaş Kalemi Medium
SLEEK Brow Stylist Kaş Kalemi Medium
SLEEK Kaş Farı Medium
SLEEK Kaş Farı Medium
THE BALM Brow Pow Kaş Farı Light Brown
THE BALM Brow Pow Kaş Farı Light Brown
THE BALM Çift Taraflı Eyeliner Kaş Fırçası
THE BALM Çift Taraflı Eyeliner Kaş Fırçası


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE