24
Ocak

Kalem Gibi Kaş Kavramı Sonsuza Kadar Yok Oluyor!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Kalem Gibi Kaş Kavramı Sonsuza Kadar Yok Oluyor!

Kaşlarınızı olduğundan daha ince yapmak için uzun uzun zaman harcayan kişilerdenseniz ve bunu çok severek yapıyorsanız biraz sıkıntılı günler sizi bekliyor olabilir. Çünkü 2016 Sonbahar – Kış sezonu için kaşlar doğal haline bırakılıyor.

Yıllar boyu neredeyse tüm sezonlarda hakimiyetini sergileyen ince kaşlar artık tarihin tozlu sayfalarındaki ebedi mekânında yerini alacağa benziyor. Cımbız ya da ağda ile alınmış kaşların yerine yeni güzellik trendi daha kalın, daha güze ve daha gerçek kaşlar.

Elbette bir şekillendirme olacak ancak bunu sadece kaş şekillendiriciler aracılığı ile yapabileceksiniz. Dünyaca ünlü modellerin içinde kaşları mükemmel ya da mükemmele yakın denilebilecek kusursuzluktaki modelleri bir tarafa bırakabilirsiniz. Kalemle çizilmiş gibi duran kaşları da başka bir köşeye koyabilirsiniz. Yapmanız gereken en doğal olan ne ise o yöne doğru ilerlemek olmalı.

Bunu yapabileceğiniz kaşlarınız yoksa ya da olan kaşlarınızdan pek de memnun değilseniz bir takım bitkisel yağlarla zenginleştirilmiş şekillendiricilerin reyonlardaki yerlerini öğrenme zamanınız gelmiş olabilir.


Etiketler: Gratis, Kaş, Kalem gibi, 2016 Sonbahar – Kış,İLGİLİ ÜRÜNLER
EKLIPS Natural Kirpik & Kaş Fırçası
EKLIPS Natural Kirpik & Kaş Fırçası
GOSH Kaş Kiti
GOSH Kaş Kiti
SLEEK Kaş Farı Light
SLEEK Kaş Farı Light
THE BALM Brow Pow Kaş Farı Light Brown
THE BALM Brow Pow Kaş Farı Light Brown


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE