05
Temmuz

İstediğiniz Göz Şeklinize Göre Maskara Kullanımı!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
İstediğiniz Göz Şeklinize Göre Maskara Kullanımı!

Yüz makyajının en önemli bölgesi gözse, göz makyajının da en önemli malzemesi mascara denilebilir. Her mascara her göz için uygun olmadığı gibi yapmak istediğiniz makyaja göre de mascara seçmek çok önemlidir. 

Eğer gözleriniz birbirinden daha da ayrıymış gibi bir görüntü vermek istiyorsanız sadece far ya da aydınlatıcı değil mascara ile de yapabileceğiniz şeyler var. Kirpiklerinizi yaymak için gözünüzün dış köşesine daha fazla maskara uygulayabilirsiniz. Böylece gözlerinizin arasında daha fazla mesafe varmış gibi görünecektir.

Gözünüzün merkezindeki ve göz pınarlarındaki kirpiklere bolca maskara süründüğünüzde, gözlerinizin dış köşesine dikkatleri çekmeniz gerekecektir. Bu durum göz kapaklarındaki sarkıklığı vurgulayacaktır.

Kirpik kıvırıcıları kullanmak aslında bir zorunluluk denebilir. Birden fazla maskara kullanmayı deneyebilirsiniz. Gözleri yukarı kaldırmak için önce kalınlaştıran bir maskara sonrasında da kirpikleri uzatan bir maskara uygulayabilirsiniz. 

Maskaranın çoğunu göz pınarlarına uygulamanız halinde gözlerinizin birbirine yakın görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bunların dışında mascara alırken dikkat etmeniz gereken unsurlar da yok değil.

Elbette ki tek maskara ile yetinmeyip hem kalın hem de ince bir maskara almalısınız. Yoğun kirpikler için primer bir maskara da mutlaka edinmeniz gereken bir maskaradır. Her makyaj ürünü gibi maskaranızı da sık sık yenilemeniz gerektiği için cildinize ve kirpiklerinize uygun ürünleri seçmeye özen göstermelisiniz. 


Etiketler: Gratis, Kometik, Makyaj, Maskara,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH Boombastic Maskara Black
GOSH Boombastic Maskara Black
GOSH Crazy Volume Maskara - Black
GOSH Crazy Volume Maskara - Black
GOSH Double Precision Maskara
GOSH Double Precision Maskara
GOSH Xtreme Maskara
GOSH Xtreme Maskara


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE