24
Haziran

Işıl Işıl Bir Yaz!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Işıl Işıl Bir Yaz!

Rahat olun! Genellikle geceleri tercih ettiğimiz ışıltılı giysi, aksesuar ya da makyajı bu yaz gündüz de rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Pırıl peril bir kolyenin sade bir tisört üzerinde parlaması ya da sade bir eteğin altında ben buradayım ve çok şıkım diyen bir ayakkabının çarpıcılığı bu yaz sizi ve çevrenizdekileri baştan çıkaracak. Çünkü bu yaz hem eklektik giyinebileceksiniz hem de ışığınızı yanınızda getirebileceksiniz.

Hal böyle olunca da sokaklar rengarenk olacak gibi görünüyor. Eğer gardrobunuzda uzun zamandır kullanmadığınız, “bu ne canım, düğüne mi gidiyorum” dediğiniz aksesuarlarınız varsa, bu güne kadar elinizden çıkarmadığınız için mutlu olacağınız bir yaza giriyoruz. Hem kat kat hem de birbirinden bağımsız unsurları bir araya getireni 2016 İlkbahar – Yaz trendi sizin için dah eğlenceli olacak. Her şey o kadar parlak olacak ki belki de ışığa ihtiyacınız olmayacak.

Uzun sözün kısası, bu yıl makyajınız konuşuyorsa kıyafetleriniz dinleyecek, kıyafetleriniz konuşuyorsa da makyajınız biraz bekleyecek. Ben “her ikisini de konuştururum” diyenlerdenseniz bu yaz güneş sizin için parlayacak demektir. 

2016 İlkbahar – Yaz modasında eğlence şimdi başlıyor. Dünyaca ünlü moda markalarının podyumlardan sokaklara çıkmaya aday kombinlerini sizler için derledik.  Işıkları kapamaya hazır olun!


Etiketler: Gratis, Moda, Yaz Elbiseleri, Işıltılı elbiseler,İLGİLİ ÜRÜNLER
SLEEK Barekissed Aydınlatıcı Pompeii
SLEEK Barekissed Aydınlatıcı Pompeii
SLEEK Matte Me Ruj Party Pink
SLEEK Matte Me Ruj Party Pink
SLEEK True Color Ruj Loved Up
SLEEK True Color Ruj Loved Up
SLEEK Twist UP Eyeliner Sea Blue
SLEEK Twist UP Eyeliner Sea Blue


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE