13
Temmuz

İnce Far Fırçası Nasıl Kullanılır?

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
İnce Far Fırçası Nasıl Kullanılır?

Bir çok kişinin makyajınızın olmazsa olmazı göz makyajıdır. Göz makyajının da bazı olmazsa olmazları vardır. Bunlardan biri ise ince far fırçasıdır. Eğer detaylı bir göz makyajı yapmak istiyorsanız, elinize almanız gereken ilk fırça budur. Neredeyse her makyajınızda bir dokunuş sahibi olabilecek bir fırçadır. Eğer makyajımda hangi fırçaları kullanmam gerektiğini bilmiyorum diyorsanız, bu koleksiyonunuza eklemeniz gereken fırçalardan. 

Göz kapağınızı simli ya da parlak bir far kullanmak istediğinizde, ince far fırçası tam aradığınız fırça olacak. Tüm göz kapağınıza süreceğiniz renk farı tüm fırçaya alıp göz kapağınıza hafif dokunuşlarla sürmeniz yeterli olacaktır. Sonrasında katlanma bölgesine istediğiniz renk farı sürerek gölgelendirme yaptıktan sonra makyajınız hazır hale gelecektir. Bir diğer kullanımı ise dumanlı göz makyajı yaptığınız zaman olacaktır. Kirpik dibinize, göz kapağınızın dışına doğru koyu renk far kullanırken bu fırça çok işinize yarayacaktır.

Sahip olmanız gereken fırçaların arasında bulunan, ince far fırçasını, makyajınızın bir çok evresinde kullanabilirsiniz. Yüzünüzde makyaj denemeleri yaparken, dumanlı göz makyajında, renkli, simli göz makyajınızda ya da makyajınızı düzeltmek istediğinizde bile işinize yarayacak bir fırça.


Etiketler: Gratis, Makyaj, Far, Fırça,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE