18
Şubat

Himalaya Herbals: Bitkisel ve Yenileyici Bir Dokunuş

Posted by Gratis Admin | 1 Yorum
Himalaya Herbals: Bitkisel ve Yenileyici Bir Dokunuş

Bitkisel içeriğiyle yenileyici

bir dokunuş sağlayan Himalaya Herbals

Sadece Gratis’te!

 

Himalaya Herbals’ın bitkisel dünyasına hoş geldiniz. Himalaya Herbals ürünleri, 5000 yıllık bitkisel bilimin (Ayurveda) sonucu olarak ortaya çıkmış olup, bilimsel araştırmalar sayesinde doğanın dengeleyici  ve faydalı içeriklerini bünyesinde bulundurmaktadır.

1930 yılından bu yana Himalaya Herbals, güzellik ve bakım ihtiyaçlarını karşılayabilmek için sürekli araştırmalarına devam ederek en doğal ve kaliteli ürünleri sunmayı amaç edinmiştir.

CİLT BAKIM

 

Aloe Vera Özlü Besleyici Cilt Kremi:

Cildinizi sağlıklı bir görünüme kavuşturmak ve esnek tutmak için hafif ve yağsız günlük kullanıma uygun bir kremdir. İçeriğindeki aloe vera cildinizi nemlendirir ve besler. Güveyfeneri meyvesi ve Hindistan’a özel kino ağacı ise cildi kirli ve kuru havaya karşı korumaya yardımcı olur.

Peeling Etkili Hassas Yüz Temizleme Jeli:

Sabun içermeyen jel, cildinizi etkin bir şekilde temizleyerek, cildin arınmasını sağlar. Kayısı granülleri, ölü cilt hücrelerinden arındırarak genç hücre oluşumuna yardımcı olur.  İçeriğindeki neem ve limon, yağlanmayı engeller. Aloe vera ise cildinizi rahatlatır ve doğal nem dengesini sağlar, böylece cildiniz günden güne daha taze, canlı ve parlak bir görünüme kavuşur.

Kakao Yağlı Lip Balm

E vitamini açısından zengin kakao yağı ve anti-oksidan özelliği olan sal ağacı yağlarını içeriğinde barındıran bu dudak nemlendiricisi, dudaklarınızda uzun süreli nem etkisi yaratır ve ekstra yumuşaklık sağlamaya yardımcı olur.Yapay renklendirici ve koruyucu içermez.

Badem ve Salatalık Özlü Cilt Maskesi:

Gözenekleri açan, lekeleri gideren ve cildinizin daha sıkı ve parlak olmasını sağlayan canlandırıcı bir maskedir. Badem, cildinizi besler ve yumuşatır. Salatalık, yüz derinize renk verir ve ferahlatıcı bir etkisi vardır. Ananas, kirleri ve ölü hücreleri giderir. Amla özleri ise, temizleyici ve anti-oksidan özelliklere sahiptir.

AĞIZ BAKIM

Himalaya Herbals bitkisel diş macunları, dişlerde 12 saat koruma sağlayan gelişmiş bir bitkisel formüle sahiptir ve plak oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Sağlıklı diş etleri, güçlü dişler ve ferah bir nefes sağlayan seri, %100 vejeteryandir. 

NEEM

Tropik bölgelerde yetişen Neem ağacının yaprakları, binlerce yıldır kadınların en büyük doğal güzellik sırlarından biri. Himalaya Herbals Neem cilt bakım serisi, içerdiği neem özleri ile cildi kurutmadan derinlemesine temizli, ferahlık ve canlılık kazandırır.

Arındırıcı Neem Özlü Maske:

İçeriğindeki neem özleri ve zerdeçal, ciltteki fazla yağı dengeleyerek tıkanmış gözenekleri temizler ve siyah nokta oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Kil ise cildinizi rahatlatır ve pürüzsüzleştir.

Arındırıcı Neem Özlü Scrub:

Cildinizi yıpranmış deriden arındırır. İçeriğindeki kayısı parçacıkları siyah noktaların azalmasına yardımcı olur. Aynı zamanda cildinize yumuşak, taze ve parlak bir görünüm kazandırır. 

Arındırıcı Neem Özlü Yüz Temizleme Köpüğü:

Cildiniz kurutmadan fazla yağdan arındırır.  İçeriğindeki zerdaçal siyah nokta oluşumunu engellemeye yardımcı olur, cildin tazeliğini ve yumuşaklığını korur. 

Arındırıcı Neem Özlü  Yüz Yıkama Jeli:

Yüzünüzü cildi derinlemesine temizler ve yağ oluşumunu engellemeye yardımcı olur. İçeriğindeki zerdaçal siyah nokta oluşumunu engellemeye yardımcı olur, cildin tazeliğini ve yumuşaklığını korur.


Etiketler: Himalaya, Herbals, Bitkisel, Ayurveda, Cilt Bakım, Aloe Vera, Cilt Kremi, Peeling, Yüz Temizleme Jeli, E vitamini, Cilt Maskesi:, Diş Macunu, Neem, Maske, Scrub, Yüz Temizleme Köpüğü,İLGİLİ ÜRÜNLER
HIMALAYA Arındırıcı Neem Özlü Yüz Yıkama Jeli 150 ml
HIMALAYA Arındırıcı Neem Özlü Yüz Yıkama Jeli 150 ml
HIMALAYA Besleyici Cilt Kremi 250 ml
HIMALAYA Besleyici Cilt Kremi 250 ml
HIMALAYA Kakao Yağlı Yoğun Dudak Nemlendiricisi
HIMALAYA Kakao Yağlı Yoğun Dudak Nemlendiricisi
HIMALAYA Mint Fresh Bitkisel Diş Macunu 75 ml
HIMALAYA Mint Fresh Bitkisel Diş Macunu 75 ml


YORUMLAR

28.02.2016

YORUM EKLE