10
Mart

Her Mevsim Hayat Kurtaran Çantalar!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Her Mevsim Hayat Kurtaran Çantalar!

1955 yılına kadar el çantası taşımak isteyen her kadın, çantasını sadece elinde ya da kolunun altında taşıyabiliyordu. Son derece şık duran, günümüzde de hala kullanılan bu modellerin sorunu kullanım sırasında ortaya çıkıyordu. Çünkü bir eliniz dolu oluyordu ve iki elinizi kullanmak istediğinizde çantadan kurtulmak zorundaydınız.

Coco Chanel bu kuralı bozdu ve çantaya bir zincir takarak omuza ya da kola takılabilir hale getirdi. Üstelik bu askının boyu da ayarlanabiliyordu. Bu çanta 1955 yılının Şubat ayında satışa çıktığı için adı da Chanel 2.55 oldu.

Şimdilerde büyük küçük tüm markaların çanta koleksiyonunda benzer modellerini rahatlıkla gördüğümüz zincir askılı çantalar (Chain Bag), her mevsim ve her yerde yanımızda.

Artık deri, kürk, tekstil, plastik gibi her tür malzeme ile üretilen çantalar her renk ve desende. İster gece ister gündüz, ister işte, isterseniz de gezmelerde yanınızda olabilecek şıklıkta  olan askılı çantalar bir süre sonra başka çanta taşımak istemeyeceğiniz türden bir rahatlık sunuyor.

Sokak stilinde son zamanlarda herkesin elinde olan zincir askılı çantalar, 2017 İlkbahar - Yaz sezonunda da ününü devam ettirecek. Eğer çantalarınız arasında zincir askılı bir çanta yoksa mutlaka sahip olmamız gereken parçalar arasında ilk sırada.

Hepsi 2017 sezonu için tasarlanmış ve koleksiyonlara konmuş en şık çantaları sizler için seçtik. 


Etiketler: Gratis, Çanta, Askı, Zincir, 2017 İlkbahar - Yaz, Sezon,İLGİLİ ÜRÜNLER
SLEEK Eye & Cheek Paleti - All Day Soiree
SLEEK Eye & Cheek Paleti - All Day Soiree
SLEEK I - Lust Palette Hidden Gems
SLEEK I - Lust Palette Hidden Gems
SLEEK Lip Vip Ruj Superstar
SLEEK Lip Vip Ruj Superstar
SLEEK Strobing Souffle Pink Opal
SLEEK Strobing Souffle Pink Opal


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE