16
Kasım

Her Gün Başka Bir Çanta!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Her Gün Başka Bir Çanta!

Aksesuarlar gariptir. Kimi zaman o sizin işinize yarar ve siz onu taşırken, kimi zaman farkına varmazsınız ancak o sizi taşır. Doğru parçalarla doğru şekilde kombinlenmiş olan çantalarda doğru aksesuarlara örnek olarak verilebilir.

Chanel 2.55 tam bir moda ikonudur. 1955 yılının 2. ayına denk gelen piyasaya sürülüş zamanı dikkate alınarak bu isim verilen çanta o güne kadar alışılagelmiş taşıma şekline alternatif olarak tasarlandı. Daha önceleri elde ya da kol altında taşınan çantalara alternatif olarak Coco Chanel tarafından tasarlanan çanta bir ilk olarak omza asılabiliyordu. O günden sonra iki elin de serbest kalışı, yeni bir özgürlük algısı daha yarattı. Bu algı günümüzde hala devam ediyor.

Omuza asılan ya da elde de taşınsa mutlaka bir askısı olan çantalar küçük eşyalar için güvenli bir cüzdan gibi. Yeterince şık, yeterinde kullanışlı. Ben büyük çanta severim diyenlerdenseniz, moda sizleri elbette unutmuyor. Her sezon sizler için alternatif XXL çantalar podyumlarda modellerin omuzlarını süslüyor. Ancak bu sezon modacılar küçük çantalar için yeni bir dönem başlatıyor.

Hemen her türü çılgın tasarımlar hazırlayan dünyaca ünlü markalar, 2016 Sonbahar – Kış sezonu için sonsuz denilebilecek kurgular yapıyor. Soğuk kış günlerinde omuzunuza astığınız çantalar sayesinde ellerinizi ceplerinize koyup rahat edebilirsiniz mesela. Yeni tasarımları ile belinize ya da elbisenize sabitleyebileceğiniz modellere ek olarak çapraz ya da düz olarak omuzlara asılan/ takılan modeller izlemekle bitecek türden değil. Yeni modeller üretilirken eskiler de unutulmuş değil. Heybe modeller bu sezon de trend modellerden.

Siz de kendi tarzınız için uygun bir model bulup modaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Çünkü bir çanta gece ya da gündüz, nerede olursanız olsun ihtiyacınız olan her şeyi yanınızda taşımanızın her zaman en şık yoludur!


Etiketler: Gratis, Çanta, 2016 Sonbahar – Kış ,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH BB Kusursuzlaştırıcı Kit - Medium 02
GOSH BB Kusursuzlaştırıcı Kit - Medium 02
HIMALAYA Çilek Özlü Dudak Parlatıcısı
HIMALAYA Çilek Özlü Dudak Parlatıcısı
SLEEK Sleek Luminous Pressed Pudra 03
SLEEK Sleek Luminous Pressed Pudra 03
WET`N WILD Color Icon Bronzer Allık
WET`N WILD Color Icon Bronzer Allık


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE