04
Kasım

Hayallerinizdeki Gibi Bir Kış Sizi Bekliyor!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Hayallerinizdeki Gibi Bir Kış Sizi Bekliyor!

Masallar mı gerçeklerden esinlenir yoksa gerçekler mi masallardan? Yıllar içinde cevap bulmaya çalışan bu soru podyumlarda her sezon bir kez daha tekrarlanıyor. Usta stilistler duydukları, gördükleri ya da hissettikleri her şeyi yaratıcılıklarının hamuruna karıştırıp markalarının içeriğine katıp bizlere sunuyorlar.

Kendini bilen ya da duruşunu ispatlamış olan moda severler evde, sokakta, iste ya da gece mekanlarında tüm cesaretleri ile yeni olanı denemekten geri kalmıyorlar. Siz de onlardan mısınız?

2016 Sonbahar – Kış sezonu çoktan açıldı ve sandıklardan çıkan renk ve desenler her yöne saçıldı. Herkes kendisi için en uygun olanı seçip aldı. Siz bu konuda kendinizi nerede hissediyorsunuz? En kısa yol bildiğim yol diyen bir nostaljik mi, yoksa heyecan ancak yeni olandır diyen bir risk sever mi?

Bu yazıda normal ile anormal arasındaki ince çizgide kalan tarzları görebileceksiniz. Bu tarzlar yeni şeyler için size ilham verebilir.

Kısa ya da uzun etekler, montlar, ceketler ve kesinlikle aksesuarlar. Sonsuz bir renk ve biçim kompozisyonunda önünüze seriliyor. Yüksek moda bu sezon günlük kıyafetleri de esir alarak yanınıza geliyor demiştik. Devam ediyorum.

2016 Sonbahar – Kış sezonu için içinizi açacak örnekler karşınızda. 


Etiketler: Gratis, Moda, 2016 Sonbahar – Kış,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH Eyelight Trio Far 002
GOSH Eyelight Trio Far 002
GOSH Lip Lacquer
GOSH Lip Lacquer
GOSH Quattro 4`lü Göz Farı - Tempting Purple Q57
GOSH Quattro 4`lü Göz Farı - Tempting Purple Q57
GOSH Volume Dudak Parlatıcı
GOSH Volume Dudak Parlatıcı


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE