07
Haziran

Hangi Renk Sizin İçin En Uygun?

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Hangi Renk Sizin İçin En Uygun?

Yaklaşan yaz mevsimi boyunca kıyafetlerden makyaja kadar hemen hemen her şey için her renk tercih edebileceksiniz. Rengarenk geçecek olan koca yaz mevsiminde hazır mısınız? Çünkü; bu yaz her yazdan daha renkli ve canlı görüneceksiniz.

Bu renklenme daha çok makyaj tercihlerinde kendini gösterecek. Renkli farlar ve rujlar özellikle yaklaşan yaz mevsiminin önceleri. Peki cilt tonunuz için en çok hangi renk ruj uygun?

Kumrallar, farklı renkleri kullanmak konusunda çok şanslıdırlar! Nude, mat ve vurgulu turuncu tonlarını istediğiniz etki için doğru tonlardır.

Bronz ten yaz mevsiminin neredeyse sabit tonu gibidir. Güneşin etkisi ile bronzlaştıktan sonra dudaklarınız için tercih etmeniz gereken ruj rengi mutlaka vurgulu renkler olmalıdır. Mor ya da bordo tonlar bronzlaşmış olan tenlerde oldukça etkili duracaktır.

Eğer beyaza yakın, açık bir tene sahipseniz şeftali, narçiçeği gibi yumuşak tonları tercih edebilirsiniz. Yazın enerjisini oldukça güçlü yansıtan bu renkler çok yakışacaktır.

Esmer tenli olanlar, metalik renkleri deneyerek farklı bir görünüm yakalayabilirler. Canlı kırmızılar, turuncunun koyu tonları istediğiniz etkiyi yaratmakta sizlere çok yardımcı olacaktır. Bu renkleri deneyerek yaz aylarında taze ve enerjik bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Buğday tonunda bir tene sahip olanlar, mutlaka ama mutlaka sıcak tonlarda ruj kullanmalılardır. Mora yakın pembeler, kırmızılar rahatlıkla kullanılabilir


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Ten rengi,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH Velvet Touch Ruj
GOSH Velvet Touch Ruj
SLEEK Matte Me Ruj Birthday Suit
SLEEK Matte Me Ruj Birthday Suit
SLEEK Matte Me Ruj Brink Pink
SLEEK Matte Me Ruj Brink Pink
WET`N WILD Glassy Gloss Dudak Parlatıcı
WET`N WILD Glassy Gloss Dudak Parlatıcı


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE