30
Temmuz

Güneş Gözlüğünüz Ne Kadar Trend?

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Güneş Gözlüğünüz Ne Kadar Trend?

Yazın vazgeçilmez aksesuarı elbette ki gözlükler! Gözlük kullanımı, şık görünümleri kadar sağlık açısından da önemlidir. Güneş ışıklarının sıklıkla değinilen zararlarından en azından gözlerinizi korumanızı sağlar. Elbette, seçtiğiniz gözlükle tarzınızı ortaya koyabildiğinizin de altını çizmek gerekiyor.

Gözlükler 2017 İlkbahar – Yaz sezonunda oldukça renkli ve gösterişli. Özellikle sarı ve mavinin çarpıcılığı gözlüklerde oldukça çekici. Yuvarlak gözlükte farklılık arayanlar içinse kemik ya da sertleştirilmiş plastik gözlükler oldukça trend. Renkli camların yanında; çift camlı modeller, işlemeli çerçeveler, çift telli modeller, geometrik şekiller, kelebek kanadı gözlükler ve kedi gözü gözlükler sizi bekliyor.

Daha iddialı ve sıra dışı bir görünüm arayanlara bilimkurgu filmlerinden esinlenerek tasarlanmış fütüristtik modelleri önerebiliriz. Bu modelleri fazla buluyorsanız yine dikkat çekici neon çizgili gözlükleri de görmek isteyebilirsiniz.

Pastel tonların da adından söz ettirdiği gözlük çeşitleri, klasikleşmiş modelleri de bırakmıyor. Kadınsı görünümün geçtiğimiz sezonlarda temsilciliğini yapan iri gözlükler popülerliğini devam ettiriyor. Bu gözlüklerde dikkat çeken kenar süslemeleri ve taşlı çerçeveler de görülmeye değer.


Etiketler: Gratis, Güneş Gözlüğü, 2017 İlkbahar – Yaz,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH Extreme Liquid Jel Eye Liner 002
GOSH Extreme Liquid Jel Eye Liner 002
GOSH Intense Eyeliner Kalem Brown 03
GOSH Intense Eyeliner Kalem Brown 03
GOSH Prime`N Refresh Aydınlatıcı Göz Bazı
GOSH Prime`N Refresh Aydınlatıcı Göz Bazı
GOSH Smokey Eyes Palet Blue 04
GOSH Smokey Eyes Palet Blue 04


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE