11
Nisan

Gözlerinizi Daha Büyük Gösteren Kalın Eyeliner!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Gözlerinizi Daha Büyük Gösteren Kalın Eyeliner!

Yavaş yavaş 2017’nin yaz aylarına yaklaşırken makyaj trendlerindeki değişimler göze çarpmaya başladı. 2017 İlkbahar – Yaz sezonunda bilinen klasik Eyeliner teknikleri artık sıradan kalacak gibi görünüyor. Gündüz makyajında tercih edebileceğimiz klasik kuyruklu Eyeliner uygulaması yerini daha kalın ve çarpıcı tekniklere bırakıyor.

Bu yeni trendle birlikte gözlerinizin olduğundan daha dikkat çekici olacağına şüpheniz olmamalı. Özellikle gece makyajlarının yeni gözdesi kalın eyeliner ve grafik eyeliner teknikleri, kendini moda haftalarında sıklıkla gösterdi.

Grafik, üçgen, yarım, yoğun kedi gözler gibi oldukça çarpıcı bir çok teknik yaza damgasını vurmak için hazır. Tek ihtiyacınız olan kalın ve keçe uçlu bir eyeliner. Peki siz bu kolay ama bir o kadar da etkileyici trendler için hazır mısınız?  Biz vakit kaybetmeden denemeye başlamanız gerektiğini düşünüyor, yaz modasının gerisinde kalmamanız için hayatınıza sokmanız gerektiğine inanıyoruz.

Kalın Eyeliner uygulaması yaptığınız gözlerinizin eğer doğru tonları yakalarsanız daha büyük ya da daha küçük göstereceğini de unutmamakta fayda var. 


Etiketler: Gratis, Eyeliner, 2017 İlkbahar - Yaz,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE