07
Şubat

Gosh ile kendinizi baştan yaratmanın tam zamanı!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Gosh ile kendinizi baştan yaratmanın tam zamanı!

Dünyaca ünlü Danimarkalı renkli kozmetik markası GOSH, sadece Gratis’te!

Renkli, eğlenceli, heyecanlı ve genç kimliğiyle dikkat çeken marka, geniş renk skalası, cüretkâr renk kombinasyonları ve yenilikçi ürünleriyle makyaj çantalarının vazgeçilmezleri arasında oldu.

Sidsel Marie Bøg, 20 yıllık tecrübesiyle güzellik dünyasında önemli yeri olan bir saç ve makyaj sanatçısı. 9 yıldır Gosh Copenhagen bünyesinde yer alan Sidsel Marie Bøg, son bir yıldır da Gosh Copenhagen makyaj sanatçısı.Sidsel Marie Bøg ile yeni sezon makyaj trendlerini konuştuk, etkili bir makyaj için önerilerini dinledik. 

1) Kış makyaj trendlerini hepimiz merak ediyoruz. Kış makyajında öne çıkan trendler nelerdir?

Trendlerin hepsi mat rujlar, nemli cilt ve yüzde vurgular ile ilgili.

2) 2015 yılında kaşlar ve göz makyajı çok popülerdi. Türk kadınları için göz makyajı olmazsa olmazdır. Yüzümüzün başka kısımlarını göz ardı edebiliriz ama gözler her zaman ön plandadır. Bu sezonun göz makyajı trendleri nelerdir? Hangi renkler popüler olacak?

Şu anda bütün toprak renkleri popüler. Yanık kahve ve oranj tonları ile karışık gri ve taşımsı renkler. Gözlerinizdeki vurguyu artırmak için favori renginizi biraz daha yoğun kullanabilirsiniz. Göz makyajınızı yaparken, kaşlarınızı her zaman hatırlayın. Bakımlı kaşlar fark yaratır. GOSH Brow Kit kaş için gerekli tüm temel gereklilikleri içeren en üst seviyede kaş setidir: Brow Powder gölgelendirir – karıştırması ve uygulaması kolaydır (açık, orta ve koyu), sabitlemek ve şekillendirmek için kullanılan Wax Cream gün boyunca kusursuz şekli korumak için yaratılmıştır, kaşları renklendirmeden sadece sabitlemek için tek başına da kullanılabilir.  

3) Soğuk havalarda cildimiz diğer zamanlarda olduğundan daha savunmasızdır. Kuruyan dudaklar, yaşaran gözler, kızaran yanaklar…

Yüzümüzü kışın etkilerinden korumak için ne önerirsiniz?

Cildi korumak için nemlendirici primer ve yağ bazlı fondöten kullanılmasını öneririm. Buna ek olarak, dudaklarınızı korumak için zengin içerikli bir ruj kullanınız. GOSH COPENHAGEN’in The Velvet Touch Lipstick Matt koleksiyonu dudakları nemlendirmek, yumuşatmak ve rahatlatmak ve gün boyu süren memnuniyet verici bir kullanım konforu sunmak için doğal nemlendiriciler ile zenginleştirilmiştir. 

4) Geçen sezonda kırmızı rujlar, özellikle mat rujlar çok popülerdi. Mat görünümün popülaritesi devam edecek mi? Kışın yeni popüler renkleri hangi renkler olacak?

Dudaklarda mat görünüm kesinlikle devam edecek. Yeni popüler renkler koyu kırmızı, böğürtlen tonları ve kahve tonları.  Velvet Touch Lipstick Matt koleksiyonu çok geniş bir renk paleti sunuyor.

5) Dudak şekline, cilt rengine vb. göre doğru ruju kullanmak çok zor. Doğru ürünleri ve renkleri kullanmak için bize biraz ipucu verir misiniz?

Ben her zaman ruju bütün dudağa uygulamadan önce küçük bir renk testi yaparım. Bu test, hataları en aza indirir. Makyaj sanatçısı olarak, makyaj teknikleri hakkında çok fazla kural koymayı sevmiyorum. Gözlerinizi ve görsel içgüdülerinizi kullanın ve tekrar tekrar pratik yapın. 

6) Davet ve partilerde kadınlar kıyafetlerine ve makyajlarına çok önem verirler. Etkileyici ama basit uygulanan bir makyaj için ne önerirsiniz? 

Bolca vurgu ve gözlerde biraz ışıltı, mat göz farı yerine metalik görünümü tercih edin. Bu görünüm için GOSH Eye Light Trio mükemmel. Her Eyelight Trio mükemmel etkileyici etki için üç doku içerir: Gözleri aydınlatmak için bir  vurgulayıcı, ışıltılı renk yoğunluğu için parıltılı gölge ve derinlik katmak ve göz hatlarını belirginleştirmek için bir saten doku. Eyelight Trio ile parlak renkler ile harika etkiler yaratmak ve mükemmel renk elde etmek mümkün.

Kirpikler için, Boombastic maskarayı öneririm. Kirpiklerinize yoğun bir hacim ve muhteşem uzunluk verir. Son olarak, o arzulanan nemli görünümü elde etmek için allık sürün ve yanaklarınızı vurgulayın.

7) Son dönemde sıkça karşılaştığımız makyaj uygulamalarından biri Strobing. Bu uygulamanın aydınlatma işleminden farkı var mı? Doğru uygulamanın püf noktaları nelerdir?

Strobing makyajda çok yoğun bir vurgulama yöntemi. Burun kemiğinize, yanaklarınızın üstüne ve kaş kemiğinin altına highlighter uygulayın. Highlighter kullanmak cildinize taze bir aydınlık ve güzel bir parlaklık verecektir. Hem kapatıcı hem de vurgulayıcı içeren GOSH BB Skin Perfecting Kit kullanabilirsiniz. Kremsidir ve uygulaması çok kolaydır.

8) Favori 5 GOSH ürününü söyler misiniz?

GOSH Defining Brow Gel; tek bir kolay adımda - kaşları renklendirir, kaldırır ve vurgular. 

GOSH Catchy Eyes Maskara; kirpiklere kıvrım verdiği ve “kedi gözü efekti” yarattığı için kirpikleri ayırır ve belirginleştirir. 

GOSH Multicolor Blush’la çalışması öylesine kolay ki. Yanaklara, yanak kemiklerine yumuşak bir dokunuşla doğal, taze bir görünüme sahip olabilirsiniz. 

GOSH Bronzing Powder; yıl boyunca yüzünüzde ışıltı arıyorsanız sizin için harika bir tercih olabilir.   

The Ultimate Eyeliner; benim favori göz kalemim. Son derece yumuşak dokusu, renk tonları ile oynama imkanı veriyor. Ben bu ürünün büyük bir hayranıyım! 


Etiketler: Gratis, Gosh, Sidsel Marie Bøg, Etkili Makyaj, Kış Makyajı, Göz Makyajı, Primer, Velvet Touch Lipstick Matt, Mat Ruj, GOSH Eye Light Trio, Strobing, Defining Brow Gel, Catchy Eyes Maskara, Multicolor Blush, Bronzing Powder, Ultimate Eyeliner,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH BB Kusursuzlaştırıcı Kit - Light 01
GOSH BB Kusursuzlaştırıcı Kit - Light 01
GOSH Boombastic Maskara Black
GOSH Boombastic Maskara Black
GOSH Kaş Kiti
GOSH Kaş Kiti
GOSH Lip Lacquer
GOSH Lip Lacquer


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE