17
Temmuz

Glitter Tears ile Işık Bombası!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Glitter Tears ile Işık Bombası!

Gözlerde derin anlamlar ve buğulu bir etki için bu güne kadar uyguladığımız dumanlı göz makyajının yerini çok daha etkili bir trend aldı. Glitter Tears ile kimse bakışlarınızdan kendini alamayacak. Gündüz güneş, gece de ışıklarına etkisi ile bazen dramatik baze de belli belirsiz bir parlaklık için gözlerimizi sime teslim etme zamanı.

Gözlerinizin altında altın ışıltıları görüyor istiyorsanız öncelikle birkaç damla göz bakım serumunu az miktarda simle karıştırıp gözlerinizin altına parmak uçlarınızla, hafifçe uygulayabilir, ardından işaret parmağının ucuyladığınız alanı şekillendirebilirsiniz.

Simler için tek renk şartı elbette ki zorunlu değil. Dilediğiniz renkte ve dilediğiniz miktarda simi karıştırarak etkiyi arttırabilir, makyajınızı kıyafetinize ya da bulunacağınız yere göre de şekillendirebilirsiniz. Bu şekilde ortaya daha dramatik bir görünüm çıkacaktır.

Kalabalık bir gece için bu kadarı yeterli sayılabilir ancak daha da ışık istiyorum diyorsanız renkli eyelinerlardan da faydalanabilirsiniz.

Bu kadar ışıltının ortasında hakimiyet kurmuş olan gözlerinizin verdiği etki emin olun ki tüm yüzünüze yetecektir. Yani makyajınızın geri kalanı için biraz sakin olabiliriz. İşte bu noktada nude bir ruj ve çok az allık kullanarak yeter de artar bile.


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Glitter Tears,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH Eyelight Trio Far 004
GOSH Eyelight Trio Far 004
GOSH Quattro 4`lü Göz Farı - Green Valley Q56
GOSH Quattro 4`lü Göz Farı - Green Valley Q56
THE BALM Cabana Boy Blush Allık
THE BALM Cabana Boy Blush Allık
WET`N WILD Color Icon 3`lü Far Paleti
WET`N WILD Color Icon 3`lü Far Paleti


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE