25
Ocak

Gelin Adaylarının Aklından Çıkmaması Gerekenler!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Gelin Adaylarının Aklından Çıkmaması Gerekenler!

Her gelin adayı düğünü için saç, makyaj ve gelinlik hayalleri kurar. En mutlu gün gelip çattığında da hayallerindeki gibi olmak ister. Bu çok normal ancak elde olmayan bazı durumlardan dolayı istenmeyen sonuçlarla karşılaşıp tüm gün bu sorunları çözmekle uğraşmak istemeyiz. Mesela; bir anda artan ısı dolayısı ile yüzünüz terleyebilir ve tüm gözlere parlayan bir alın olarak görünebilirsiniz.

Bunun gibi sorunlar yaşamamanız için bazı ipuçlarını aklınızdan çıkarmamanız gerekir.

En doğru yol bildiğin yoldur mantığı ile ilerlersek, her zaman neler yapıyorsanız yine onu yapmanız sizi rahatlatacaktır. Normalde kullanmayacağınız bir tarza bürünmeniz, size yeni bir deneyim kazandırır ancak yeni sorunları da beraberinde getirir. Unutmayın; Doğal duruşunuzu bozmadan günün yıldızı olabilirsiniz.

Yüzünüze, makyaj öncesi mutlaka bir nem dengeleyicisi uygulayın. Bu uygulama tüm gün boyunca terlemenizi dengeleyecek ve sürekli makyaj tazeleme derdine bir son verecektir.

Daha kalıcı tonlar tercih etmelisiniz. Bunun için cilt tonlarınıza uygun renkler işinizi çok kolaylaştırır. Mesela kırmızı ruj yerine daha açık bir ton gibi.

Yüzünüze sim kullanmayı düşünüyorsanız bu sim tanelerinin sizi gün boyu terleteceğini de unutmamanızı öneriyoruz. Belki başka bir gün deneyebilirisiniz. 


Etiketler: Gratis, Gelin, Nem dengeleyici, Ruj, Allık, Fondöten,İLGİLİ ÜRÜNLER
BALM - Fondöten Fırçaları
BALM - Fondöten Fırçaları
GOSH - BB Kusursuzlaştırıcı Kit
GOSH - BB Kusursuzlaştırıcı Kit
GOSH - Velvet Touch Ruj
GOSH - Velvet Touch Ruj
WETN WILD - Coverall Pressed Pudra
WETN WILD - Coverall Pressed Pudra


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE