27
Şubat

Geçmişten Günümüze Göz Kırpan Puanlı Kıyafetler

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Geçmişten Günümüze Göz Kırpan Puanlı Kıyafetler

60’lı yıllarda moda akımlarının altını üstüne getiren ve hemen her kesim tarafından tercih edilen puan baskılı kumaşlar 2018 yılına da kasıp kavurmak için hazır bekliyor. Günümüz trendleriyle birleştirildiğinde, tasarım anlamında da yerini pekiştireceğe benziyor.

Bu sezon geri dönüş yapan puanlı elbiseler, sade ama etkili ifadeler katacak. Özellikle vintage parçaları seven kişiler, güncel alternatifler sunacak olan puanlı yeni tasarımları hem gündüz hem de gece kolayca tercih edebilecek. Bu yeni nesil puanlı tasarımlar, özellikle tek parça elbiselerde yaratığı illüzyonlar sayesinde sizi çok daha farkedilir kılacak.

Sezonun renkleri canlı tonlar olsa da siyah – beyaz gibi klasik renkler de yeni nesil puanlı kıyafetlerde yeniden hayat buluyor. Puantiyeli kıyafetleri kullanmak aslında düşünüldüğü kadar zor değil. İsterseniz büyük puantiyeli desenleri, küçük puantiyeli desenlerle birlikte de kullanabilirsiniz

Gardıroplarınızın yeni gözdesi olmaya aday bu yeni tasarımları romantik kır pikniklerinde, ilkbahar alışverinizde ya da sıcak kent gezilerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 


Etiketler: Gratis, Sezon, Puantiye, Puanlı, Yaz, İlkbahar,İLGİLİ ÜRÜNLER
THE BALM Frat Boy Allık
THE BALM Frat Boy Allık
THE BALM Hot Mama Allık
THE BALM Hot Mama Allık
THE BALM Mary Lou Manizer Aydınlatıcı
THE BALM Mary Lou Manizer Aydınlatıcı
THE BALM Sexy Mama Allık
THE BALM Sexy Mama Allık


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE