04
Mart

Geceleri Ne Giyersiniz?

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Geceleri Ne Giyersiniz?

Her sezon yenilenen moda trendleri içinde bazı konular değişmeyip sadece güncelleniyor. Yani daha önce giymiş olduğunuz bir elbise bir süre sonra bazı küçük değişiklikler ya da ek aksesuarlar neticesinde yeniden trend hale gelebiliyor. Onun için gardrobunuzdan çıkarmaya düşündüğünüz bazı parçalar olduğunda çok daha iyi düşünmek gerekir.

Bu haberimizde sizlere 2016 yılında gece elbiselerinde tercih edebileceğiniz modellerden bahsedeceğiz. Belki şans eseri yeniden gündeme gelmiş modeller, belki de hiç bir zaman modası geçmeyecek modelleri ardardına göreceğiz.

Bu yıl yeniden hayatımıza girmiş olan balık elbiselerle başlayalım isterseniz. Vücut yapınız özellikle kum saati formunda ise en azından bir defa mutlaka denemeniz gereken bu model, sıklıkla rahatlığı bir arada sunuyor. Doğru renkte bir balık elbise sizi gecenin yıldızı yapmayan hazırdır. Sizi olduğunuzdan daha da uzun göstermesi de cabası.

2016 yılı gece ve günlük kıyefetlerde kendini iyice hissettiren maskülen elbiselerin yanında ışıl ışıl feminen elbiseleri de boy göstermiyor değil. Gerek uzun gerekse kısa boyda tercih edebileceğiniz payetli elbiseleri bu sezon da geceleri parlatacak. Sizin de gardrobunuzda mutlaka bir tane bulunmalı.

Şayet elbisenizdeki ışıltı yetmedi ve ışıldayan ben olmalıyım diyorsanız size daha feminen elbiseleri gerekiyor demektir. Hermen her sezon tüm markaların koleksiyonunda bolca gördüğümüz feminen elbiseleri her kadın için biçilmiş kaftandır denebilir.

Her sezon ortalarda olan başka bir model ise peri masallarından fırlamışcasına uçuşan elbiselerdir. Tüllerle desteklenmiş incecik kumaşların vücudunuzu sarmalaması sizi olduğu kadar çevrenizdekileri de etkileyecek ve tüm gece dikkatleri üzerinizde toplayacaksınız.


Etiketler: Gratis, Kozmetik, gece elbiseleri, Balık Etek, Balık elbise, payetli elbise, Feminen elbise, uçuşan elbise,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH BB Kusursuzlaştırıcı Kit - Medium 02
GOSH BB Kusursuzlaştırıcı Kit - Medium 02
GOSH BB Pudra - Warm Beige 06
GOSH BB Pudra - Warm Beige 06
GOSH Double Precision Maskara
GOSH Double Precision Maskara
GOSH Velvet Touch Primer - Anti-Wrinkle
GOSH Velvet Touch Primer - Anti-Wrinkle


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE