10
Ağustos

Fondöten Nasıl Uygulanmalıdır?

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Fondöten Nasıl Uygulanmalıdır?

Fondöten, makyajın başlangıcı ve cildinizin pürüzsüz görünmesinin sağlayan en önemli yollardan biridir. Fondöten aşamasının en önemli faktörlerinden biri cildine en uygun tonu bulmaktır. Eğer kendi cilt tonunuzdan daha açık ya da koyu bir renk kullanırsanız, sonraki adımları ne kadar doğru yapsanız da sonuç hoşunuza gitmeyecektir. 

Kendi cilt tonunuz göre fondöten bulduktan sonraki adım ise, her zamanki gibi cildinizi makyaja hazırlamak, yani uygun nemlendiricinizi kullanmak, sonrasında ise fondöten uygulamasına geçmek. Fondötenin çeşitleri vardır; bunlar sıvı ve pudra olmak üzere ikiye ayrılır. Sıvı fondöteni parmaklarla uygulamak daha doğal bir görünüm sağlıyor ancak makyaj öncesinde ellerinizi yıkamayı unutmayın. Ellerinizle uygulamak istemiyorsanız fondöten fırçası da uygun olacaktır. Pudra fondöteni ise fırçanın uç kısmına yeterli miktarda alıp, nazik ve hafif hareketlerle, yüzünüzün ortasından dışına doğru uygulayın.

Makyajın temeli diyebileceğimiz fondöten uygulaması, bütün makyajınız için çok önemlidir. Bu yüzden hem renk seçiminizi hem de uygulama şeklinize iyi karar verip, ona göre makyajınıza başlamalısınız.


Etiketler: Gratis, Makyaj, Fondöten, Nasıl,İLGİLİ ÜRÜNLER
EKLIPS Fondöten Süngeri
EKLIPS Fondöten Süngeri
THE BALM Even Steven Fondöten
THE BALM Even Steven Fondöten
THE BALM Fondöten Fırçası
THE BALM Fondöten Fırçası
THE BALM Time Balm Fondöten Lighter than Light
THE BALM Time Balm Fondöten Lighter than Light


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE