10
Haziran

Fondöten Fırçası Nasıl Kullanılır?

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Fondöten Fırçası Nasıl Kullanılır?

Makyajın en önemli  ürünlerinden biri fondötendir. Bu önemli ürünü kullanmak için ise bir diğer önemli malzeme olan fırçasını iyi seçip, nasıl kullanılması gerektiğini bilmek gerekir. 

Fondöten fırçalarının çeşitleri vardır. Uzun, yassı, ve oval şekilleri olan bu fırçalar, fondöteninizi cildinizde eşit ve pürüzsüz dağıtmak için kullanılır. Bu sayede hem kapatıcılığı artırır hem de opak bir görünüme sahip olursunuz. 

En yaygın makyaj fırçası, yassı ve sivri uçlu olan klasik fondöten fırçasıdır. Özellikle bu fırça ile yaptığınız makyajda kapatıcılık daha yüksel olur ve bu fırçayı cildinizi boyuyor gibi kullanmanız gerekir. 

Hızlı fondöten uygulamaları için, yassı uçlu kabuki fırça kullanmalısınız. Geniş uçlu olduğu için hızlı makyaj için birebirdir. Bir diğer hızlı makyaj için kullanabileceğiniz fırça ise yedirme fırçasıdır. Hem hızlı hem doğal bitiş için bu fırçadan yardım alabilirsiniz. Uzun kıllı ve yuvarlak yapılı oval fırçalar, cildinizde yokmuş gibi doğal bir görünüm sağlar. 

Cilt makyajınız için en dikkat etmeniz gereken şey kullanacağınız fırçalar olmalı. Hem seçimini iyi yapıp, ne zaman hangisini kullanmanız gerektiğini bilmeniz önemlidir. Mükemmel makyaj önem sırasında 1 numaraya alınması gereken ürün diyebiliriz.


Etiketler: Gratis, Makyaj, Fırça, Kozmetik,İLGİLİ ÜRÜNLER
BEE BEAUTY Fırça ve Sünger Temizleme Şampuanı
BEE BEAUTY Fırça ve Sünger Temizleme Şampuanı
EKLIPS Mermaid Allık Fırçası
EKLIPS Mermaid Allık Fırçası
THE BALM Allık Fırçası
THE BALM Allık Fırçası
THE BALM Fondöten Fırçası
THE BALM Fondöten Fırçası


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE