20
Haziran

Far Uygulamaları İçin Profesyonel Teknikler!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Far Uygulamaları İçin Profesyonel Teknikler!

Bu yaz, farların kullanımı giderek artıyor. Rengarenk farlar ile yapılan makyajlar ise oldukça popüler. Peki, bunları bilmek yetiyor mu? Far kullanımını ne kadar doğru yapıyoruz?

Far kullanmak, değerini bilen ellerde mükemmel sonuçlar doğururken, bilinçsizce yapılan makyajlarda felakete yol açabiliyor. Uygulamadan önce en başta yapılan hatadan bahsedelim; far bazının kullanımı. Birçoğumuz bunun gereksiz olduğunu düşünüyor. Fakat uzun süre makyajlı kalacağımız günlerde erken saatlerde uyguladığımız far gün sonuna kalmadığı gibi dağılarak göz kapaklarınızda çizgiler oluşturup kötü görüntüler oluşturabiliyor. Bunun için kullanacağımız far bazı olarak kullanabileceğimiz beyaz renklerde bir far büyük farklar yaratacaktır.

Aynı zamanda farımızın daha etkili biçimde uygulanabilmesi için fırçayı nemlendirerek kullanmayı deneyebilirsiniz. Bu uygulama far renginin daha canlı görünmesine yardımcı olacak ve kalıcılığı kesinlikle arttıracaktır. Fırçayı nemlendirmenin dışında dumanlı makyaj için parmaklarımızdan da faydalanabileceğimizi biliyor muydunuz? Birçok fırçanın aksine dumanlı görünüm için parmaklarımızdan alacağımız yardım daha çarpıcı sonuçlar doğuracaktır.

Fırçanın önemini yitirmesini de istemeyiz çünkü doğru bir fırça ile farı uygun biçimde dağıtmak çok kolay olabilir. Koyu far uygulamalarında yumuşak geçişler için dağıtmanın önemi büyük. Aynı zamanda tüm farlar için geçerli olan dağıtma işlemi uygun, temiz ve farklı bir fırça ile yapılmalı.

Tüm bu ayrıntılara dikkat ederek yapacağınız makyajın kusursuz görünmemesi için hiçbir sebep yok.


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Far, Fırça,İLGİLİ ÜRÜNLER
EKLIPS Eyeliner Ve Far Şablonu 2`li
EKLIPS Eyeliner Ve Far Şablonu 2`li
EKLIPS Natural Far Fırçası
EKLIPS Natural Far Fırçası
GOSH Eyelight Trio Far 004 Vanilla Sky
GOSH Eyelight Trio Far 004 Vanilla Sky
GOSH Forever Mat Far 10 Twisted Brown
GOSH Forever Mat Far 10 Twisted Brown


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE