23
Haziran

Etkili Bakışlar İçin Rimelden Vazgeçmeyin!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Etkili Bakışlar İçin Rimelden Vazgeçmeyin!

Göz makyajının son dokunuşu, özenli sürülmüş bir rimeldir denebilir. Doğru bir rimel ile kirpiklerinizi çok daha gür, çok daha kıvrımlı ve dolgun gösterebilirsiniz.  Üstelik bunu yapmak hiç de zor değil.

Kirpiklerimizi neden daha gür, uzun ve hacimli göstermek isteriz? Elbetteki iki kişinin karşı karşıya geldiğinde ilk temas kuran yerlerinin gözleri olduğu için. Gözlermiz ile karşımızdaki kişiye söylenebilecek tüm sözleri konuşmadan söyleyebilirsiniz. Etkili, kendinden emin ve cesur bakışlar için göz makyajı ve sonrasında başarılı bir rimel uygulaması şarttır. Daha derin ve anlamlı bakışlar artıkl sizlerinde elinde.

Rimeli, kirpiklerin en dibinden başlayarak uçlara doğru sürmek; diplerde zik zak hareketiyle başlayıp, uçlara doğru düz bir hat halinde ilerlemek ve bir kat sürdükten sonra biraz bekleyip ikinci katı sürmek, istenilen sonucu almayı sağlayacaktır.  Rimeli sadece kirpik uçlarınıza değil, tüm kirpik zeminine uygulayın. Sadece kirpik uçlarına sürülen rimel, kirpiklerinizi cılız ve sönük gösterecektir. Dipten başlayarak uçlara doğru sürdüğünüzrimel ise, gözlerinizde dolgun, hacimli ve gölgeli bakışlar sağlar.

Rimel sürerken karşılaşacağınız en büyük problem topaklanma problemidir. Kirpikler birbirine yapışır ve bir anda katılaşır. Bu olduğunda ayrık ayrık durmayan kirpik kılları doğallıktan uzak bir görüntü verir. Bu hoş değildir. Bunun önüne geçmek için iki yol vardır. Birincisi rimeli sürmeden önde, diğeri ilk katı sürdükten sonra yapılabilir.

İsterseniz henüz rimel sürmeden önce kirpiklerinizin birbirinden ayrık ve tel tel durduğundan emin olabilirsiniz. Bunun için özel tasarlanmış fırçalardan faydalanabilirsiniz. Bunu yapmadıysanız ve bir anda ilk kat rimeli sürdüğünüzü farkettiyseniz de yine de iş işten Geçmiş değildir. Kirpiklerinize sürdüğünüzü maskaranız henüz kurumamışken, kirpiklerinizi birbirinden ayırıp İkinci katı sürebilirsiniz. Bunu yaptığınızda birbirine yapışmamış, doğal ve etkili gözleriniz hazır olacaktır.  Artık çıkabilirsiniz.


Etiketler: Gratis, Rimel, Maskara, Rimel Fırçası,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH Boombastic Maskara Black
GOSH Boombastic Maskara Black
GOSH Crazy Volume Maskara - Black
GOSH Crazy Volume Maskara - Black
WET`N WILD Mega Length Maskara Ultra Siyah
WET`N WILD Mega Length Maskara Ultra Siyah
WET`N WILD XXL Lash Maskara Siyah
WET`N WILD XXL Lash Maskara Siyah


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE