16
Eylül

Esir Alan Dudaklarla Yeni Sezona Merhaba!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Esir Alan Dudaklarla Yeni Sezona Merhaba!

2016 Sonbahar – Kış sezonun açılması ile birlikte sadece kıyafetler ya da aksesuarlar değil makyajımızda baştan ayağa güncellenmiş durumda. Kışa yakışır türden güçlü geri dönüşler görebileceğimiz gibi, daha önce karşılaşamadığımız yeni sürprizler de sırada bekliyor.  

Yenilenen mevsimle birlikte siz de kendinizi yenileme fırsatı bulabileceksiniz. Bu şekilde tüm dünya ile aynı anda siz de kendinizi yeni akımlara adapte edecek ve gelecek olan yeni makyaj trendlerine hazır olabileceksiniz.

Kendi içinde derin, bir noktaya kadar karanlık ve dramatik tonların istilası başlıyor. Dudaklarınızda canlılığını hissedeceğiniz bu tonlar tüm makyajınızı esir alacak gibi görünüyor.

Kadın gücünün inkar edilemez etkileri 2016 Sonbahar – Kış sezonunda dudaklarınızla başlıyor. Yeni sezon kadını her noktasında daha feminen ve  etkili olacak gibi görünüyor. Bu etkiden siz de kendi payınıza düşeni almayı ihmal etmeyin.

Frenk üzümü ya da ultra parlak mavi tonlar, zehir kaplı nefti yeşil hatta zindan siyahı dudaklara kadar uzanabilecek. Bu sezon hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Yeni sezonun size sunacağı tüm güçlere hazır olmalısınız. 


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Esir alan dudaklar,İLGİLİ ÜRÜNLER
SLEEK True Color Ruj Cherry
SLEEK True Color Ruj Cherry
SLEEK True Color Ruj Mulberry
SLEEK True Color Ruj Mulberry
SLEEK True Color Ruj Smother
SLEEK True Color Ruj Smother
SLEEK True Color Ruj Stiletto
SLEEK True Color Ruj Stiletto


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE