25
Ocak

Erkeklerin Çekici Bulduğu Makyaj Detayları

Posted by Gratis Admin | 1 Yorum
Erkeklerin Çekici Bulduğu Makyaj Detayları

Yapılan araştırmalarda erkeklerin, abartıdan uzak ve yerine göre makyaj yapan kadınları daha çekici bulduğu ortaya çıktı. ‘Az, çoktur’ mantığından yola çıkarak, hafif ve doğal makyaj günümüzün en tercih edilen görünümü olmayı hakediyor.

Naturel
Doğallığı tercih eden kadınlar biraz daha şanslı! Çoğu erkek cildin hiçbir şeyle örtülmemiş doğal halini seviyorlar. Bu onlara daha duru ve masum geliyor. Tabii ki cildinizdeki kusurları örteceksiniz ama en ideali ‘hiç yokmuş gibi’ uygulanan makyajdır.

Minimal makyaj
Erkekler bir kadını abartılı makyajla görmekten pek hoşlanmadığı ortaya çıktı. Cildini adeta boya badana yapmış gibi kapatan kadınlardan bahsediyoruz. O nedenle cildinizin tonunda hafifçe BB krem veya baz sürebilirsiniz. Mineral pudra kullanarak cildinize zarar vermeden pürüzsüz bir görünüm yaratabilirsiniz.

Işıltı gözler, ışıltılı dudaklar
Bazı erkekler yerinde parıltılı kullanan kadınların çok çekici göründüğünü belirtiyor. Bu görünüme açık tonlarda malzemeler kullanarak ulaşmak mümkün. Dudaklarınıza parlatıcı ve gözlerinize abartmadan ışıltılı far uyguladığınızda harika görünebilirsiniz. 

Asi gözler
Erkekler her zaman doğallıktan yana olsalar da gözlere ve bakışlara çok önem veriyorlar. Özel bir gün ya da davette uygulayacağınız, dumanlı bir göz makyajı ile çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Birazcık allık
Pembe yanaklar kadınları seksi gösteren etkenlerdendir. Bahsettiğimiz ton; kış aylarında yüzümüz soğuğa maruz kaldığında oluşan pembelik.

Pastel rujlar
Erkeklere göre, bir kadın makyajın arkasına saklanmıyorsa, o zaman cazibelidir. Dudaklarında doğal tonlar kullanan kadınlara bayılan çok fazla erkek var.


Etiketler: Gratis, Makyaj, Güzellik, Minimal makyaj, Bakım, Asi gözler, Allık, Ruj, The Balm, Wet'n Wild, Gosh,İLGİLİ ÜRÜNLER
THE BALM, Down Boy
THE BALM, Down Boy
WET`N WILD, Megaslicks Dudak Parlatıcısı
WET`N WILD, Megaslicks Dudak Parlatıcısı
DIRTY WORKS, Bye Bye Koyu Halkalar Kapatıcı
DIRTY WORKS, Bye Bye Koyu Halkalar Kapatıcı
GOSH, BB Krem
GOSH, BB Krem


YORUMLAR

11.12.2015

YORUM EKLE