13
Haziran

En Önemli Gününüzde Çantanızda Neler Olmalı?

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
En Önemli Gününüzde Çantanızda Neler Olmalı?

Yaklaşan yaz mevsimi ile birlikte düğün sezonuda yavaş yavaş açılıyor. Her gelin için düğün günü en önemli gündür. O gün herkesten daha güzel ve dikkat çekici olmak istemek de her gelinin hakkıdır. Gelinlliğinizden ayakkabınıza, saçınızdan makyajınıza kadar herşeyin yeterince eksiksiz olması ve bu durumun gece sonuna kadar devam etmesi gerekir. Belki yedek bir gelinliğiniz olmayabilir ancak tüm gün boyunca yüzünüzde kalmasını istediğiniz o çok güzel makyajınızın yüzünüzde kalması gerekir.

Eğer kuaförünüz yanınızda olmayacaksa makyaj çantanızdan bazı malzemeleri eksik etmemelisiniz. Müdahele gerektiği durumlarda çantanızda bulunan ürünlerle gereken müdaheleyi yapabilirsiniz ve krizi yok edebilirsiniz.

Makyajın gizli kahramanı olan maskaralar gelin makyajının da yıldızıdır. İhtiyaç duyduğunuz anda çantandan çıkarıp, makyajını tazeleyebilirsiniz.

2016 makyaj trendlerinin başında gelen parlak dudakları, siz de düğün makyajınızda tercih edebilirsiniz. Gece boyu güzel gülüşünüzü korumalısınız. Bunun için dudak parlatıcınızı çantanızdan eksik etmemenizde fayda var.

Özellikle yağlı bir cilde sahipseniz makyajınızın üzerine mutlaka transparan pudra sürmelisiniz. Elbette gece boyu çantanızda olması gereken bu pudra sayesinde, makyajınızın çizgilere dolmasını da önleyebilirsiniz.

Düğün gecenizde olsa kazaların da önüne geçemeyebilirsiniz. Önemli olan anında kendini gösteren makyaj kazalarını hemen düzeltebilmektir. Eyelinerının bozulması, makyajının akması gibi durumları göz önünde bulundurarak yanınızda makyaj temizleme mendili olması çok önemlidir. Bu gibi durumlarda makyajını çıkartıp yenisini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Makyaj sabitleme spreyini, düğün gecesi çantanızdan eksik etmemenizde fayda var. Çünkü; ne zaman ne olacağı belli olmaz. Herhangi bir bozulma anında gereken düzetmeyi yapıp spreyi kullandığınızda mükemmel makyajınızı koruma altına almış olursunuz.


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Düğün Çentası,İLGİLİ ÜRÜNLER
BENRİ Kare Makyaj Temizleme Pamuğu 80 Adet
BENRİ Kare Makyaj Temizleme Pamuğu 80 Adet
GOSH Light`N Shine Dudak Parlatıcısı - Raspberry 11
GOSH Light`N Shine Dudak Parlatıcısı - Raspberry 11
SLEEK Kaş Maskarası Light Brown
SLEEK Kaş Maskarası Light Brown
WET`N WILD Coverall Pressed Pudra
WET`N WILD Coverall Pressed Pudra


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE