15
Nisan

Elde, Omuzunuzda ya da Çantada: İlkbahar Ceketleri

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Elde, Omuzunuzda ya da Çantada: İlkbahar Ceketleri

Havaların yavaş yavaş ama kendini hissettirir derecede ısınması ile birlikte sabah çıkarken ya da akşam eve dönerken yanımızda olmasına istediğimiz tek giysi vardır herhalde. Küçük bir ceket.

İlkbahar ceketleri gerçekten de hayatı kolaylaştıran ve stilinizi bir anda değiştiren özellikler taşır. Her sezon olduğu gibi bu sezon da yanınızda olması gereken ceketlere sizin için bakmak istedik.

Deri Ceketler: 2016 Ilkbahar-Yaz sezonunda hemen her sezon olduğu gibi deri ceketler başı çekiyor. Çok sıcak tutmayan deri ceketler tam da mevsim normalleri için biçilmiş kaftan denilebilir. Artık fazla gelen kalın montlardan sonra taşıması ve kullanması oldukça protik olan deri ceketler şık tarzınızı da hemen her yerde tamamlayıcı niteliktedir. Şayet gardrobunuzda bu konuda bir eksiklik varsa bu sezon bu eksikliği kesinlikle tamamlamalısınız. Modası hiç bir zaman geçmeyen bu ceketler her zaman elinizin altında olacaktır.

Kot Ceketler: Herkes günün birinde bir kot cekete ihtiyaç duyar. Özellikle bahar aylarında ne sıcak ne de soğuk tutan kot ceketler ister spor giyinen isterseniz de klasik, kombininizi tamamlayacaktır. Taşlanmış vintage görünümlü bu ceketleri bu sezon da çok fazla göreceğiz.

Bomber Ceketler: Bel ve kol kısmı lastikli, vintage görünümlü bu ceketler 2016 yılında altın çağını yaşayacak gibi görünüyor. Çiçek desenliden düz rengine kadar çok geniş bir yelpazede üretimi yapılan bu ceketler hafif ve çok kullanışlı. Daha maskülen bir imaj çizmek isteyenler için Teddy modelleri de mevcut. Peki sizin tercihinize hangisi?


Etiketler: Gratis, Kozmetik, İlkbahar ceketleri, Deri ceketler, Kot ceketler, Bomber Ceketler,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH BB Pudra - Beige 04
GOSH BB Pudra - Beige 04
GOSH CC Krem
GOSH CC Krem
GOSH Crazy Volume Maskara - Black
GOSH Crazy Volume Maskara - Black
GOSH Double Precision Maskara
GOSH Double Precision Maskara


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE