23
Haziran

Dudak Kreminin Faydaları Nelerdir?

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Dudak Kreminin Faydaları Nelerdir?

Dört mevsim boyunca kullanmamız gereken bir üründür dudak kremi. Çünkü bahar aylarındaki ayazlardan, kış mevsimindeki soğuktan ve yaz aylarındaki sıcaklardan çok kolay bir şekilde etkilenen dudaklarımızı korumamız gerekiyor. Aksi takdirde dudaklarda kuruluk, dökülme, çatlama ve hatta kanamalar olabilmektedir. Çünkü yüz bölgesinde deriden uzak tek yerimizdir dudaklarımız. Yüzümüzde bile kuruluklar ve çatlamalar olabiliyorken, dudağımızı kesinlikle korumamız gerekiyor.

Dudak kremlerinini nemlendirici formülleriyle dudaklarınız için gerekli bakımı sağlamalı ve nem kaybını önleyerek dudaklarınızın yumuşak ve pürüzsüz kalmasını sağlayabilirsiniz.

Dudak çatlaması, dudaklarınızı yemeden duramama gibi rahatsızlıklar çoğu insanın başına gelebiliyor. Bizler için hiçbir mahzuru yokmuş gibi gelse de uzmanlar bunun çok ciddi bir durum olduğunu ve ağız kanserine yol açabileceğini söylüyor.

Günümüzde dudak kremleri her tercihe uygun olarak reyonlardaki yerini almış durumda. Besleyici, meyve özlü, yoğun yağlı ya da güneşten koruyucu özelliklerin olduğu için size ve ihtiyacınıza en uygun ürünü seçmekte zorlanmazsınız.

Dudak çatlakları sadece soğuk yüzünden oluşmaz. Dudak kuruluğunun ve çatlamasının daha önemli ve etkili bir sağlık sorununun belirtisi olarak görüldüğü durumlar da bulunmaktadır.

Yakın aile bireylerinizde şeker hastalığı varsa dudak kuruluğu sizde de diyabete bağlı olarak meydana gelebilir. Diyabet belirtileri arasında sık sık idrara çıkma, bitkinlik hali ve aşırı susama sayılabilir.


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Dudak kremi, Dudak nemlendiricisi, Dudak çatlağı, Dudak kuruluğu,İLGİLİ ÜRÜNLER
HIMALAYA Besleyici Dudak Kremi
HIMALAYA Besleyici Dudak Kremi
HIMALAYA Çilek Özlü Dudak Parlatıcısı
HIMALAYA Çilek Özlü Dudak Parlatıcısı
HIMALAYA Güneşten Koruyucu Dudak Kremi
HIMALAYA Güneşten Koruyucu Dudak Kremi
HIMALAYA Kakao Yağlı Yoğun Dudak Nemlendiricisi
HIMALAYA Kakao Yağlı Yoğun Dudak Nemlendiricisi


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE