24
Nisan

Doğal Görünen Kalın Kaş Nasıl Yaparım?

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Doğal Görünen Kalın Kaş Nasıl Yaparım?

Kaşlar, yüzünüzde belki de yapılandırması en zor, en hassas yerdir. Yanlışlıkla alabileceğiniz tek bir kıl tanesi bile yüzünüzdeki tüm simetriyi yok edebilir. Kaş almak bir süre sonra pratik hale gelebilir ancak o zaman kadar kendinizi profesyonel ellere teslim edebilirsiniz.

Ben de bu konuda profesyonel olmak istiyorum diyorsanız bu haberimizde doğal görünen kalın kaşlara ulaşmanın formülünü bulabilirsiniz. Bazı kadınlar doğuştan şanslıdır. Kaşlarını alma ihtiyacı hiç duymazlar. Ancak bu şanslı azınlıktan değilseniz bu haberimiz tam size göre.

Öncelikle yapılması gereken nasıl bir kaşınız olmasına istediğinize karar verip bu tasarımı kaş çevrenize çizmeniz olacaktır.

Bunun için kaş renginize uygun bir kaş kalemi ile kaşlarınızın çıkış yönüne doğru ince çizgiler çizebilirsiniz. Kaş çizginizi takip etmeniz yeterli olacaktır. Herkesin yüz yapısına uygun kaş modeli farklılık gösterdiğini de aklınızdan çıkarmamalısınız.

Kaş çizginizi belirledikten ve çıkacak sonuçtan memnun kaldıktan sonra sırada kaşların arasındaki boşlukları kaş rengine uygun bir far ile doldurmanız gerekmektedir. Farını sürmeye kaşlarının dibinden başlayıp çıkış yönlerine doğru devam etmelisiniz. Kaşlarının arasındaki boşlukları doldururken, biraz önce çizdiğiniz çizgilerin dışına çıkmamanız çok önemlidir.

Sıra geldi kaşlarını sabitlemeye. Renkli veya renksiz kaş maskaraları ile kaşlarını dipten yukarı doğru taramalısınız. Kaş maskarası hem kaşlarına doğal bir görünüm verecek hem de gün boyu düşmemelerini sağlayacaktır.


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Doğal görünüm, Kalın kaş,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH Kaş Kalemleri
GOSH Kaş Kalemleri
GOSH Kaş Kiti
GOSH Kaş Kiti
WET`N WILD Color Icon Kaş Kalemi
WET`N WILD Color Icon Kaş Kalemi
WET`N WILD Ultimate Kaş Kiti
WET`N WILD Ultimate Kaş Kiti


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE