08
Nisan

Dekorasyon: Ben Hap Buradaydım!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Dekorasyon: Ben Hap Buradaydım!

2016 yılında evlerimizin iç dekorasyonlarında belirleyici unsur, yaşamın bizzat kendisi olacak. Bu yıl dekorasyona damgasını vuran kavram, kişiselleşme…

Bu kavramın sonuçlarının hayatın her alanında hissedeceğiz. Kişiselleşme, tüm trendleri izlerken, mutlaka ama mutlaka kendimizden, hayatımızdan, anılarımızdan ya da seyehatlerimizden mekanlarımıza bir dokunuş katıp, size özgü sonuçlar almayı ifade ediyor. Aslına bakılırsa uzun lafın kısası, bu sezon moda olana uyum sağlamak yerine kişisel beğeniler ön plana çıkacak.

Bu yıl natürel pastel tonlar başrolde. Geçtiğimiz yıl kulladığımız haki, kahve ya da lacivert tonları yerine, tüm pastel tonların gri ya da vizon renkleri ile konbinlenmesi bekleniyor. Ahşapta tonlar artık koyulaşıyor. Işıkları da kısacağız. Bu sezon artık daha loş odalarda vakit geçireceğiz.

Eskiden kullandığımız pirinç aydınlatmalar ve aplikler modern mekanlarda daha sık karşımıza çıkacak. Mermer, pirinç ya da metal bu yıl daha çok kullanacağımız malzemeler.

Ev içinde kullanacağınız dekorasyon unsurları da tamamıyla değişti denilebilir. Çerçeve, vazo ya da süs eşyası yerine ustasının elinden çıkmış bir vazo ya da sepet gelecek. Hobi olarak kullandığımız malzemeler de evin içinde daha ön planda durup yaşam alanınıza yaşanmışlık katacak.

Bu yılın gözdesi doğallık denilebilir. 2016 yılında, uzun süredir mutfaklarda tercih ettiğimiz düz beyaz renge, yumuşatılmış renk tonları alternatif olabilir.Ekru ve griye kaçan tonları, standart beyazın yerini de alabilir. Uygulamalarda nötr renkler ağırlık kazanırken, mutfak aletlerinin, daha modern bir his yaratan canlı renklerini göreceğiz.

Klasik renklerin dışına çıkılacak bir başka alan ise banyolar. Duvarlar kararıp mobilyalar açılacak. Bununla beraber, ahşap görünümlü seramikle tasarlanmış, çok daha sıcak, sanki yaşan alanıymış gibi döşenmiş banyoları çok daha sık göreceğiz.

Açıkcası içimizi ısıtacak ne varsa bu yıl evlerin içinde sizleri bekliyor olacak. Yaşamınız en saf hali iie duvarlarımızda, odalarımızda bizlerle konuşacak. 


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Dekorasyon, 2016 dekorasyon, İş tasarım,İLGİLİ ÜRÜNLER
CRABTREE & EVELYN Pear&Pink Magnolia Duş Jeli 250 ml
CRABTREE & EVELYN Pear&Pink Magnolia Duş Jeli 250 ml
CRABTREE & EVELYN Rosewater Sıvı Sabun 250 ml
CRABTREE & EVELYN Rosewater Sıvı Sabun 250 ml
SPLAT Diş Macunu Special Blackwood 75 ml
SPLAT Diş Macunu Special Blackwood 75 ml
SPLAT Diş Macunu Special Organic Aloe Vera 75ML
SPLAT Diş Macunu Special Organic Aloe Vera 75ML


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE