25
Ocak

Dayanıklı Makyaj İçin Pratik Öneriler

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Dayanıklı Makyaj İçin Pratik Öneriler

Daha dayanıklı ürünler kullanmadığınız takdirde günlük yaşantınızda makyajınızın dağılma ihtimali çok yüksek. Gözler, ten ve diğer makyaj ürünlerinde dayanıklılık bu yüzden çok önemlidir. Aksi taktirde yaptığınız makyaj en ufak bir talihsizlikte veya 3-4 saat içinde dağılabilir. Daha uzun süre kullanabileceğiniz dayanaklı makyaj önerilerimize göz atın.

Allık; Allık seçiminde hiçbir zaman ucuza kaçılmamalıdır. Allık ne kadar güzel uygulansa da bir süre sonra uçup giden bir üründür diyebiliriz. Bu nedenle allık seçiminizi “krem allıklar” olarak değiştirmenizi önermekteyiz. Krem allıklar diğerlerine göre daha dayanıklıdır.

Maskara; Çoğu maskara üreticisi, suya dayanıklı ürünler yapmaktadır ancak hepsi aynı kalitede değildir. Suya dayanıklı maskaraları denemeden öğrenmeniz pek mümkün değil. Bu nedenle kirpiklerinizi mükemmel bir görünüme kavuşturacak maskara için farklı markaları denemenizi öneriyoruz.

Kapatıcı; Cilt gerçekten hassas bir yapıya sahiptir. Ciltte oluşan rahatsız edici lekelerden kapatıcılar sayesinde kurtulabilirsiniz. Kapatıcı seçerken ten renginize uygun, kaliteli ve krem yapıda olanlara yönelmenizi öneriyoruz. 

Ruj ve Parlatıcı; Yüzdeki en dikkat çeken bölge olan dudaklar, ruj ve parlatıcılarla daha kışkırtıcı bir hale gelir. Çabuk dağılan ve bulaşan ürünlerse bu çekiciliği olumsuz etkiler. Ruj ve parlatıcı almadan mutlaka sürün ve öpücüklerle test edin. 


Etiketler: makyaj, gratis, gosh, wet'n wild, güzellik, bakım, ruj, kalıcı makyaj, maskara, suya dayanıklı ürünler, allık,İLGİLİ ÜRÜNLER
The Balm, Bahama Mama Allık
The Balm, Bahama Mama Allık
Wet`n Wild , Mega Length Waterproof Maskara Ultra Siyah
Wet`n Wild , Mega Length Waterproof Maskara Ultra Siyah
Gosh, BB Kusursuzlaştırıcı Kit
Gosh, BB Kusursuzlaştırıcı Kit
The Balm, Beauty Queen Lip Stainiac
The Balm, Beauty Queen Lip Stainiac


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE