29
Kasım

Daha Yükseğe Daha Şık Çıkmanın Tek Yolu: Topuklu Ayakkabı!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Daha Yükseğe Daha Şık Çıkmanın Tek Yolu: Topuklu Ayakkabı!

Antik Mısır’da piramitlerin çevresinde tarımcılık yapan erkeklerin çamura batmamak ya da at üzerinde sağlam durmak için icat ettiği topuklu ayakkabı, günümüzde sadece kadınlara hitap eden büyük bir sektör.

Sağlıklı bir insanın günde yaklaşık 9.000 adım attığını düşünürsek, yürümek için topuklu bir ayakkabıyı tercih etmek radikal bir karar olmalı.

Modanın vazgeçilmezi haline gelen topuklu ayakkabılar, her podyumun ve dolayısıyla her sezonun tercih edilen bir parçası. İnce topuk, kalın topuk, uzun topuk ya da kısa topuk gibi her ayağa ve bünyeye uyum sağlayabilecek kadar homojenleşmiş durumda olan topuklu ayakkabılar, gece dışarıya çıkarken, bir davete katılırken, önemli bir toplantıda ya da günlük hayatta hep ayaklarda.

Leonardo Da Vinci’nin olağanüstü hayal gücünün ürünü olan modern topuklu ayakkabılar, bir zamanlar tehlike oluşturacak yüksekliklerde kullanılmış olsa da günümüzde günlük hayatın koşuşturmasına uyum sağlayabilecek makul ölçülerde üretiliyor. Ancak tasarımlar her geçen gün çok daha çarpıcı ve etkili.

Sizi yükseğe kaldırmakla yetinmeyip 1 adım da öne taşıyan topuklu ayakkabılar 2016 Sonbahar – Kış sezonu için baştan yaratılmış gibiler. Size kalan hangisini nerede giymek istediğinize karar vermek.


Etiketler: Gratis, Moda, 2016 Sonbahar – Kış, Ayakkabı, Topuklu, Leonardo Da Vinci,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH BB Kusursuzlaştırıcı Kit - Light 01
GOSH BB Kusursuzlaştırıcı Kit - Light 01
GOSH CC Krem
GOSH CC Krem
GOSH Giant Sun Pudra - Metallic Gold
GOSH Giant Sun Pudra - Metallic Gold
GOSH Mineral Pudra 006
GOSH Mineral Pudra 006


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE