19
Nisan

Daha uzun, daha hacimli, daha çekici…

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Daha uzun, daha hacimli, daha çekici…

2016 İlkbahar – Yaz trendleri podyumlarda tanıtılırken dikkatleri çeken en önemli trendlerden birisi de kirpikler oldu. Özellikle yavaş yavaş içine adım attığımız ilkbahar ve yaz mevsimlerinde, hemen her yerde kirpikler çok daha yoğun, çok daha uzun ve çok daha çekici olacak.

Bu hacimli kirpikler bakışlarda çekicilik kazandırırken derin anlamlı bakışlar vermenizi de sağlayacak. Yoğun kirpikleri makyajınıza katmak için bazı yöntemler bulunuyor. Eğer siz de takma kirpik kullanmayı sevmiyorsanız, bu yazımızda kirpiklerinize nasıl hacim kazandırabileceğinizi yöntemleri ile anlatacağız.

Twiggy imajı: 60'lı ve 70'li yıllara damga vuran aktris, model ve şarkıcı Twiggy, hacimli, dolgun kirpikleriyle tam bir güzellik ikonuydu! Onun bu retro görünümünü imajına eklemek isterseniz; kirpik kıvırıcı ile kirpiklerini kıvırdıktan sonra, hacim veren bir maskarayı hem üst hem de alt kirpik diplerine köklerden uçlarına kadar uygulamalısınız. Ardından maskaranın uç kısmıyla kirpiklerinize uygulama yaparsanız daha yoğun bir kirpik görünümünü kavuşmuş olursunuz.

Gizemli bakışlar: Yoğun kirpik trendini, gizemli bir görünümle de makyaja dahil edilebilir. Bu görünümde amaç, kirpiklerin dolgun ama düzensiz görünmesidir. Görünümü oluşturmak için; maskarayı alt ve üst kirpiklere, dağınık bir görünüm oluşana kadar uygulamanız gerekiyor. Bu dolgun kirpikleri, isterseniz dumanlı göz makyajıyla tamamlayabilirsiniz.

Ters-yüz görünüm: Sadece alt kirpik diplerine maskara uygulanarak orijinal bir görünüm elde edilebilir. Göz çevresine aydınlatıcı uyguladıktan sonra, maksimum yoğun kirpik görünümü için maskarayı sadece alt kirpik diplerine birkaç kat uygulamak yeterli.


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Hacimli kirpikler, 2016 kirpik modası, Twiggy imaj, Gizemli bakışlar, Ters-yüz görünüm,İLGİLİ ÜRÜNLER
WET`N WILD Color Icon Eye Liner Kalem
WET`N WILD Color Icon Eye Liner Kalem
WET`N WILD Max Volume Plus Maskara
WET`N WILD Max Volume Plus Maskara
WET`N WILD Mega Impact Maskara Ultra Siyah
WET`N WILD Mega Impact Maskara Ultra Siyah
WET`N WILD Mega Protein Maskara Ultra Siyah
WET`N WILD Mega Protein Maskara Ultra Siyah


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE