05
Ağustos

Daha Parlak, Daha Canlı Saçlar

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Daha Parlak, Daha Canlı Saçlar

Yaz aylarında güneş, deniz ve çeşme suyu ile bolca temas eden saçlar yıpranıp, matlaşabilir.  Matlaşan saçlar da kimsenin istediği saçlar değildir. Işıl ışıl parlayan, bakımlı saçları kim istemez?

İpeksi ve çok havalı saçlar için yapılacak şeyler elbette ki var. Siz de saçlarınızı gururla sergilemek istiyorsanız önerilerimizi dikkate alabilirsiniz.

Öncelikle nemlendirmek işin başında geliyor. Saçlarınız çok kuru ve yıpranmışsa, derinlemesine bir saç bakımının zamanı gelmiş olabilir. Mükemmel saç bakımı için, nemlendirici etkiye sahip şampuan ve saç bakım ürünleriyle güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Bu şekilde sonraki adımlar için zemin hazırlamış olursunuz.

Akılda tutulması gereken ilk şey saç bakımının içeriden dışarıya doğru olması gerektiğidir. Haftada iki kez saç derisine masaj yaparak bakım maskesi uygulamak, kan akışını hızlandırdığı gibi saçların içeriden güçlenmesini sağlar.

Isı uygulayarak saçları şekillendirmek, herkesin bildiği gibi en pratik fakat en çok zarar veren yoldur. Saç kurutma makinası, düzleştirici, saç maşası gibi şekillendirici aletleri sıklıkla kullanıyorsanız, her uygulama öncesinde saçlarınız henüz nemliyken koruyucu sprey uygulayarak ısının verdiği zararı önlemeye çalışabilirsiniz.

Durulanmayan ürünler, içeriğindeki doğal elementlerin adeta bir kalkan görevi görmesiyle saçındaki hasarı onarma konusunda çok etkili olabilir. Ayrıca doğal içeriklere sahip besleyici ve parlaklık sağlayıcı bakım yağları da, saçına ekstra canlılık ve parlaklık katacaktır.


Etiketler: Gratis, Saç bakımı, İpek gibi saçlar, Nemlendirme, koruyucu sprey,İLGİLİ ÜRÜNLER
CREIGHTONS Frizz No More Şampuan 250 ml
CREIGHTONS Frizz No More Şampuan 250 ml
CREIGHTONS Şampuan Sunshine Blonde 250 ml
CREIGHTONS Şampuan Sunshine Blonde 250 ml
GIOVANNI Avokado ve Zeytinyağı Özlü Bakım Serumu
GIOVANNI Avokado ve Zeytinyağı Özlü Bakım Serumu
GIOVANNI Root 66 Maksimum Hacim Şampuanı / Bakım Kremi
GIOVANNI Root 66 Maksimum Hacim Şampuanı / Bakım Kremi


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE