27
Şubat

Cilt Tonuna Uygun Allık Seçimi ve Uygulaması

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Cilt Tonuna Uygun Allık Seçimi ve Uygulaması

Allık makyajın çok önemli bir unsurudur. Doğru renkte bir fondöten ile yakalayacağınız pürüzsüz bir cildi, doğru renkte bir allık ile yeniden şekillendirebilir, grafik olarak biçimlendirebilir ve bir takım hileler ile yüz kemiklerinizde oynamalar yapabilirsiniz.

Bunların dışında da solgun uyandığınız sabahlarda bir anda canlı bir cilde sahip olabilir ve çok daha enerjik bir ifade çizebilirsiniz. Allığın, makyaj sırasındaki önemini biliyorsanız, sizin için uygun allık renginin hangisi olduğunu ve nasıl uygulayabileceğinizi bilmeniz gerekir. Unutulmamalıdır ki her cilt tonuna göre farklı bir allık vardır.

Sarı alt tonlu beyaz tenli bir cilde sahipseniz, sizin için en kullanışlı allık sıcak tonlu olan şeftali rengi allık olacaktır. Pembe cilt tonuna sahip kişiler için en uygun allık rengi ise tabi ki pembe. İsterseniz içinde mor alt tonlarının bulunduğu pembe allıkları da kullanabilirsiniz. Sarı alt tonlu buğday tene sahipseniz kırmızı – turuncu bir allık size uygun olacaktır. Pembe alt tonlu buğday tene sahipseniz ise gülkurusu, mürdüm, koyu pembe tonlarında allıkların çok yakışacağından emin olabilirsiniz. Esmer tenlilerin tercih etmesi gereken allık renkleri ise koyu kahve ve kiremit tonlarıdır.

Profesyonel bir makyaj uygulaması için kendinize uygun allığı seçmeyi unutmayın.


Etiketler: Gratis, Sezon, Trend, Makyaj, Allık,İLGİLİ ÜRÜNLER
EKLİPS Mermaid Allık Fırçası
EKLİPS Mermaid Allık Fırçası
SLEEK Allık 3`lü - Californ.i
SLEEK Allık 3`lü - Californ.i
THE BALM Bahama Mama Allık
THE BALM Bahama Mama Allık
WET N WILD Color Icon Allık Mellow Wine
WET N WILD Color Icon Allık Mellow Wine


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE