09
Eylül

Çabasız Şıklığın En Kolay Yolu

Posted by Gratis Admin | 1 Yorum
Çabasız Şıklığın En Kolay Yolu

Son dönemin en çok kullanılan saç modellerinden örgüyü hem tarzınıza hem de makyajınıza yakıştırmanın zamanı geldi. Bu sezonda bolca kullanılan örgü, genellikle spor bir tarz olarak yorumlanıyor, ama her tarzda kullanabilirsiniz. Hem günlük makyajınıza hem de gece makyajınıza kolaylıkla yakışacak bir model. 

Günlük tarzınızda sadelikten yanaysanız, evden çıkarken yapacağınız makyaj ya da spor kıyafetle bile saçınızı örebilirsiniz. Akşam şık bir yere giderken makyaj ve giyiminize uygun bir saç modeli arıyorsanız yine örgü modelini seçebilirsiniz. Örgününde çeşitleri vardır, sıkı bir örgüyle daha spor görünebilirsiniz. Daha salaş ve bol bir örgüyle ise daha şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.  

Özellikle yaz sıcaklarında büyük kolaylık sağlayan örgü modeli, artık sizin de hayatınızı kolaylaştırmaya aday. Saçlarınızda hem rahatlık hem şıklık istiyorsanız, örgü modeli tam size göre. Çabasız şıklığın en kolay yolu.


Etiketler: Gratis, Trend, Saç, Örgü,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

26.09.2018
Nesibe Simli kokulu ürün çok güzel buldum Nalan çok ağır yazın olmaz Kışın olabilir diy Sözel olarak tartışma sebebimiz Nesibe çok sevdi olmazsa olmazlarım taşınmak lazım Süçlu olarak tartışma konusu Burun koku harikası

YORUM EKLE